0

دستگیری عاملان تیراندازی در کرمانشاه

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

دستگیری عاملان تیراندازی در کرمانشاه

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در یکی از روستاهای توابع کرمانشاه خبر داد.

 
سرهنگ رضا شیرزادی گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد درگیری مسلحانه در یکی از روستاهای حاشیه این شهرستان، ماموران پاسگاه قزانچی به منظور رسیدگی به موضوع راهی منطقه شدند.

وی افزود: پس از تایید و صحت موضوع ماموران پاسگاه قزانچی با انجام اقدامات اطلاعاتی دو نفر از عوامل تیراندازی را که از محل متواری شده بودند، شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه این تیراندازی تلفات جانی نداشته است، گفت: متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

شیرزادی با تاکید بر اینکه با حاملان و استفاده کنندگان از سلاح غیرمجاز به شدت برخورد خواهد شد، اظهار کرد: از تمام توان و ظرفیت خود برای تأمین امنیت و آسایش شهروندان استفاده خواهیم کرد و هرگز اجازه نخواهیم داد گروهی هنجارشکن باعث سلب آسایش مردم شوند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده نگهداری و حمل سلاح توسط افراد قانون شکن، موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در میان بگذارند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 24 خرداد 1396  4:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها