0

تئاتر، چشیدن تجربه‌های لذت‌بخش است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تئاتر، چشیدن تجربه‌های لذت‌بخش است

تئاتر، چشیدن تجربه‌های لذت‌بخش است

از نظر من تئاتر هنر واقعی است و کار کردن در تئاتر پر از تجربه‌های لذت‌بخش است.

تئاتر، چشیدن تجربه‌های لذت‌بخش استرز رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ملاک انتخاب نقش خود گفت: من در ابتدا نما‌یش‌نامه را خواندم و نقش به من پیشنهاد شد و بعد از آن، شروع به ایفای نقش در نمایش کردم. از نظر من تئاتر هنر واقعی است و کار کردن در تئاتر پر از تجربه‌های لذت‌بخش است.

 

وی پیرامون دیدگاه خود نسبت به نمایش‌نامه اظهار داشت: ارزیابی نمایش و نمایش‌نامه بر عهده مخاطبان است. ما چون به توافق رسیدیم که این کار را انجام بدهیم این امر، نشان این است که اثر را دوست داشته‌ایم، ولی باید قضاوت را بر عهده مخاطبان بگذاریم.

 

رضوی درباره استقبال تماشاگران از نمایش تصریح کرد: استقبال مردم خدا را شکر خوب بوده است و من از آنها بسیار سپاس‌گذار هستم.

 

بازیگر نمایش «بن بست» در خصوص ادامه فعالیت‌هایش در حوزه تئاتر بیان کرد: من صد در صد به فعالیت در این حوزه ادامه خواهم داد و در کنار تئاتر به فعالیت در سینما و تلویزیون هم می‌پردازم.

 

رز رضوی در پایان در توصیه به علاقه‌مندان عرصه تئاتر گفت: حمایت مخاطبان از تئاتر بسیار به رشد این عرصه کمک می‌کند مخصوصا بخش‌های خصوصی که بیشتر به این حمایت نیاز دارند.

 

 

 

انتهای پیام/

دوشنبه 22 خرداد 1396  1:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها