0

ماموریت سپاهان برای خرید مهاجم پایان یافت

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

ماموریت سپاهان برای خرید مهاجم پایان یافت

خرید ساسان انصاری مهاجم فصل گذشته فولادخوزستان باعث شد تا بازگشت لوسیانو پریرا مهاجم سابق سپاهان و همینطور مرتضی تبریز مهاجم ذوب آهن از برنامه های این تیم خارج شود.

 ماموریت سپاهان برای خرید مهاجم پایان یافت

به گزارش "ورزش سه"،   ساعتی پیش خبر انعقاد قرارداد ساسان انصاری مهاجم فصل گذشته فولادخوزستان با باشگاه سپاهان رسانه ای شد تا این تیم یکی از بزرگترین دغدغه های خود را پیش از آغاز لیگ هفدهم از بین ببرد.


پیش از این سپاهانی ها در خط دفاعی با سیاوش یزدانی و عزت الله پورقاز برای حضور در قلب خط دفاعی تیم، حسن جعفری برای بازی در پست دفاع راست وشاهین ثاقبی برای تقویت بخش تهاجمی تیم به توافق رسیده بودند و امروز ساسان انصاری به عنوان پنجمین خرید طلایی پوشان به این تیم اضافه شد تا در پست مهاجم هدف مهره ای کلیدی برای این تیم در فصل پیش رو باشد.


مرتضی تبریزی، لوسیانو پریرا و ساسان انصاری سه گزینه ای بودند که در لیست کرانچار برای پر کردن جای مسعود حسن زاده مهاجم مصدوم سپاهان در نظر گرفته شده بودند و با نهایی شدن انتقال ساسان انصاری دو گزینه ی دیگر از برنامه های سپاهان خارج شدند. ضمن اینکه باید این نکته را در نظر داشت که با پایان نیم فصل اول لیگ هفدهم، سپاهانی ها می توانند مهدی شریفی که برای گذراندن دوران خدمت سربازی در عضویت تیم تراکتورسازی تبریز قرار دارد را بازگردانند و تا آن زمان هم به احتمال فراوان مصدومیت حسن زاده به پایان رسیده و طلایی پوشان شرایط مناسبی در خط تهاجمی خود با شروع نیم فصل دوم لیگ هفدهم خواهند داشت.


سپاهان که دو فصل پر فراز و نشیب را در لیگ های پانزدهم و شانزدهم تجربه کرده، به نظر می رسد عزم خود را برای قهرمانی در لیگ هفدهم و بازگشت به دوران اوج جزم کرده و تاکنون فعال ترین و پر سر و صداترین تیم پنجره تابستانی بوده است.

سه شنبه 16 خرداد 1396  5:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها