0

بلاتکلیفی بدموقع در تراکتورسازی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

بلاتکلیفی بدموقع در تراکتورسازی

سرخپوشان تبریزی برخلاف اکثر تیم های لیگ برتری هنوز نمی دانند با چه نفراتی در لیگ برتر شرکت خواهند کرد.

 بلاتکلیفی بدموقع در تراکتورسازی

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که اکثر تیم های لیگ برتری با انتخاب سرمربی و جذب نفرات جدید برنامه تمرینی و اردوهای خود را نیز مشخص کرده اند و برای لیگ هفدهم استارت زدند اما در تراکتورسازی هنوز تکلیف خیلی از مسائل روشن نیست و به نظر می رسد این تیم سال بسیار سختی را داشته باشد. با وجود انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی و اعلام 19 خرداد به عنوان زمان شروع تمرینات برای فصل جدید اما هنوز تکلیف بازیکنان این تیم برای لیگ برتر مشخص نیست و البته مشکلات مالی نیز فشار زیادی را به تیم وارد کرده است.


محرومیتی که فیفا برای تراکتورسازی در نظر گرفت باعث شد این تیم نتواند در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی یارگیری داشته باشد و به همین خاطر هیچ بازیکن جدیدی نمی تواند به جمع تبریزی ها بپیوندد. این در حالی است که از جمع بازیکنان سال گذشته کرار جاسم و لوسیانو ادینیو جدا شده هستند و به نظر می رسد باید جدایی محمدرضا اخباری و سعید آقایی را نیز قطعی بدانیم. 


وضعیت نامشخص 4 ستاره


از سوی دیگر بازیکنانی نظیر خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی وضعیت شان روشن نیست. شفیعی قراردادش با سرخپوشان به پایان رسیده و در جلساتی که با مدیران باشگاه داشته به توافق نرسیده است. با توجه به اینکه شفیعی مبلغ زیادی از سال های قبل طلبکار است او ابتدا خواهان دریافت مطالباتش شده و سپس قصد دارد درباره قرارداد سال بعد مذاکره کند. در چنین شرایطی تکلیف او مشخص نیست.


ایرانپوریان، ابراهیمی و گودرزی نیز با اینکه یکسال دیگر با تراکتورسازی قرارداد دارند اما قرارداد سال دوم شان مشروط به توافق مالی است و این توافق هنوز حاصل نشده است.


مشکلات مالی


دلیل توافق نکردن تراکتور با 4 بازیکنی که نام شان برده شد، مشکلات مالی باشگاه است. تراکتوری ها مبلغی از اسپانسر خود طلبکار هستند و قرار است این مبلغ در هفته جاری به حساب باشگاه واریز شود. در صورت واریز این مبلغ بسیاری از مشکلات حل خواهد شد اما اگر این پول به باشگاه نرسد ممکن است بازیکنان کنونی نیز مجبور به ترک تیم با استفاده از بندی که در قراردادشان وجود دارد، شوند. 


در انتظار جواب استعلام از فیفا


مشکل بعدی که تراکتوری ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، مساله جذب 3 بازیکن آزاد است که هنوز مشخص نیست. فدراسیون فوتبال درباره اینکه تراکتورسازی بعد از پایان نقل و انتقالات 3 بازیکن آزاد جذب کند، با فیفا نامه نگاری کرده اما جواب استعلام فدراسیون هنوز نیامده است. با این حال تراکتوری ها امیدوار هستند که بتوانند از این 3 سهمیه آزاد بعد از هفته پنجم لیگ برتر استفاده کنند و چند بازیکن جدید به خدمت بگیرند ولی این مساله نیز هنوز مشخص نیست و اگر چنین اجازه ای داده نشود، مشکلات تیم باز هم بیشتر خواهد شد. از سوی دیگر با اینکه سازمان لیگ و فدراسیون اعلام کرده سینا عشوری نمی تواند برای تراکتور بازی کند اما مسئولان باشگاه هنوز به این مساله امید دارند و خواهان حل مشکل عشوری هستند.


استارت تمرینات با نفرات اندک


با اینکه تراکتورسازی 10 بازیکن سرباز(شریفی، محمدی، طاهران، بهرامی، تهامی و ...) در اختیار دارد و از سوی دیگر کیانی، نوری و گروسیان قراردادشان را تمدید کرده اند اما اگر قرار بر حل نشدن مشکلات در هفته جاری باشد، تراکتوری ها باید با تعداد اندکی بازیکن از 19 خردادماه تمرینات خود را استارت بزنند که این موضوع زیاد شکل جالبی نخواهد داشت.

دوشنبه 15 خرداد 1396  7:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها