0

پرسپولیس در انتظار بهترین قرعه آسیایی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پرسپولیس در انتظار بهترین قرعه آسیایی

هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا فردا در کوآلالامپور رقیبان خود را خواهند شناخت.

 پرسپولیس در انتظار بهترین قرعه آسیایی

به گزارش "ورزش سه"، با مشخص شدن 8 تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها فردا قرعه کشی این رقابت ها در کوآلالامپور کشور مالزی برگزار خواهد شد تا 8 تیم حاضر در این رقابت ها رقیبان خود را بشناسند.


قرعه کشی فردا از ساعت 16 به وقت محلی برگزار خواهد شد. در این قرعه کشی سیدبندی و محدودیت کشوری وجود ندارد و قرعه کشی به صورت مجزا در دو منطقه غرب و شرق آسیا برگزار می شود.
از غرب آسیا تیم های العین امارات، الاهلی و الهلال عربستان و پرسپولیس ایران حضور دارند که دو مسابقه (QF1 ،QF2) منطقه غرب را برگزار خواهند کرد و تیم های گوانگژو اورگرانده و شانگهای SIPG از کشور چین و دو تیم کاوازاکی فرانتاله و اورارد دایموندز کشور ژاپن نیز دو مسابقه (QF3،QF4) منطقه شرق آسیا را برگزار خواهند کرد.


تیم های که به عنوان تیم اول نامشان از گوی قرعه کشی مسابقات بیرون می آید در دیدار رفت میزبان خواهند بود و تیم های دوم در مرحله برگشت میزبان می شوند.
در مرحله نیمه نهایی نیز برنده هایQF1  و QF3 در بازی رفت میزبان خواهند بود و متعاقبا تیم های QF2 و QF4 در بازی برگشت میزبان خواهند شد.


در فینال مسابقات نیز که سرانجام قهرمان غرب آسیا برابر قهرمان شرق آسیا قرار می گیرد، دیدار رفت به میزبانی نماینده غرب آسیا برگزار می شود و دیدار برگشت در شرق قاره پهناور آسیا برگزار خواهد شد.


گفتنی است تیم پرسپولیس که تا اینجا تنها در سه دیدار خانگی میزبانی حریفان خود را بر عهده داشته به دلیل حضور 2 نماینده عربستان در مرحله یک چهارم نهایی ، احتمال زیادی برای روبرو شدن با آنها و از دست دادن شانس میزبانی دارد؛ پرسپولیسی ها امیدوارند قرعه کشی فردا به گونه ای رقم بخورد که شانس بازی در ورزشگاه آزادی برای چهارمین بار طی فصل را داشته باشند. در صورت رقم خوردن این قرعه تنها دیدار برابر العین امارات که با نتیجه سنگین موفق به حذف استقلال تهران شد می تواند خواسته ی آنها را برآورده سازد.

دوشنبه 15 خرداد 1396  7:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها