0

منتظری اولین خرید بین المللی منصوریان

 
hamidj73
hamidj73
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 546
محل سکونت : خراسان جنوبی

منتظری اولین خرید بین المللی منصوریان

 روزنامه الرای قطر روز دوشنبه اعلام کرد که باشگاه الاهلی تصمیمی برای تمدید قرارداد با 4 بازیکن خارجی خود ندارد تا به این ترتیب دوران حضور پژمان منتظری و مجتبی جباری در این تیم شهر دوحه به پایان برسد.


اتفاقی که البته برای استقلالی ها و منصوریان پیام ویژه ای در پی دارد؛ منتظری که در اواسط لیگ سیزدهم استقلال را ترک کرده بود حالا در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد و باید منتظر امضای قرارداد این بازیکن با آبی ها باشیم. منتظری این روزها در اردوی تیم ملی ایران در مونته نگرو حضور دارد و تا روز 22 خرداد که تیم ملی برابر ازبکستان به میدان می رود، احتمالا قرارداد خود با استقلال را نهایی نخواهد کرد اما جمع بندی اتفاقات روزهای گذشته نشان می دهد که انتقال او به استقلال قطعی است.


ملاقات منصوریان با منتظری در قطر اولین گام آبی ها برای بازگشت این ستاره بود و پس از آن افتخاری و توفیقی در مصاحبه های خود بارها به این موضوع اشاره کردند که منتظری در لیست منصوریان وجود دارد و این بازیکن بعد از مذاکره با الاهلی قطر، شرایط خود برای فصل آینده را مشخص می کند. به این ترتیب با اعلام بی نیازی باشگاه قطری، حضور این بازیکن در استقلال را باید قطعی دانست تا منتظری اولین خرید آبی ها در فصل نقل و انتقالات باشد.

دوشنبه 15 خرداد 1396  2:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها