0

رونالدو: مدت هاست می دانم که بهتر از همه هستم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رونالدو: مدت هاست می دانم که بهتر از همه هستم

رونالدو خود را برای فینال لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس مهیا می کند؛ فینالی که قهرمانی در آن، او را تاریخ سازتر از همیشه خواهد کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری رونالدو را یک هیولا می دانند و خودش نیز با این مساله موافق است و از آن با غرور یاد می کند. رونالدو خود را برتر از دیگر بازیکنان فوتبال می داند و بر این عقیده پافشاری می کند.

 

 

 رونالدو: مدت هاست می دانم که بهتر از همه هستم

 

 

او در مصاحبه با فاکس اسپورت آرژانتین فاش ساخت که از چه زمانی خود را بهتر و بالاتر از سایرین می داند:« 11 سال داشتم که به این نتیجه رسیدم یک سر و و گردن بالاتر از دیگران هستم. شک نداشتم که با دیگر بازیکنان هم رده ام متفاوتم و حالا هم روی اعتقاد خودم هستم.»

 

یک روز دیگر به فینال لیگ قهرمانان بین رئال و یوونتوس باقیمانده و رونالدو بیش از هر چیزی به قهرمانی تیمش فکر می کند.

 برای او درخشش در فینال، کمتر از قهرمانی رئال اهمیت دارد:« حاضرم بد بازی کنم ولی تیمم قهرمان شود. مهم نیست گل بزنم یا بدترین بازیکن زمین بشوم. دوست دارم جام را بالای سر ببریم.»

 

دارنده 4 توپ و کفش طلا و صاحب بسیاری از رکوردهای منحصر به فرد فوتبال، میراث خود را در این ورزش به جای گذاشته است. رکوردهایی که او در اختیار دارد را شاید تا سال ها بازیکنی نتواند جا به جا کند:« اطمینان دارم که وارد تاریخ فوتبال شده ام و برد و و باخت در فینال فردا تاثیری روی این موضوع نخواهد گذاشت. 60 سال دیگر نیز مردم به نیکی از من یاد خواهند کرد و با خود خواهند گفت که چه فوتبالیست بزرگی بوده ام.»

 

 

 رونالدو: مدت هاست می دانم که بهتر از همه هستم

 

 

رئال می تواند با پیروزی بر یوونتوس، به اولین تیمی در لیگ قهرمانان بدل شود که از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده است اما رونالدو در مورد یوونتوس چطور فکر می کند؟:« یوونتوس یک تیم بسیار باکیفیت و عالی است و یک بازی برابر را شاهد خواهیم بود؛ ولی رئال بهتر از یوونتوس است و باید این را در زمین نشان دهیم. امیدوارم یک شب جادویی برای رئال و شبی بسیار بسیار بد برای یوونتوس رقم بخورد.»

 

 

فوتبالیست شدن کریس جونیور:« با تولد پسرم اوضاع برایم بسیار بهتر شد و آسوده خاطرتر شدم. کریس جونیور به من کمک کرد به انسان بهتری بدل شوم.

او فوتبالیست خواهد شد؟ همه چیز را به خودش واگذار کرده ام و از این حیث فشاری روی او نیست. تفاوت او با من در همینجاست. من سختی های زیادی در کودکی داشتم ولی پسرم در رفاه کامل به سر می برد.»

جمعه 12 خرداد 1396  6:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها