0

معروف: به موفقیت‌های گذشته تیم‌ها توجهی نمی‌کنیم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

معروف: به موفقیت‌های گذشته تیم‌ها توجهی نمی‌کنیم

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در نشست خبری هفته اول لیگ جهانی گفت: به موفقیت های گذشته تیم ها توجهی نمی کنیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد و به طور قطع موفق می شویم.

 معروف: به موفقیت‌های گذشته تیم‌ها توجهی نمی‌کنیم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته نخست لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال از فردا آغاز می شود و تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه به وقت تهران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت.

 

نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم ها از ساعت ۱۳ امروز پنجشنبه به وقت محلی برگزار شد و سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص رقابت های هفته اول در شهر پیزارو اظهار داشت: بسیار خرسند و خوشحالیم که در سطح یک و حرفه ای مسابقات لیگ جهانی بازی می کنیم و دوباره در مقابل تیم های برتر دنیا همچون برزیل، لهستان و ایتالیا قرار گرفتیم.

 

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در هربازی نکاتی هست که می توانیم از آنها درس بگیریم ولی به طور قطع به دستاوردها و موفقیت های گذشته این تیم های رده اول دنیا توجهی نمی کنیم و تمام تلاش مان را برای کسب موفقیت خواهیم کرد.

 

کاپیتان معروف افزود: در چهار سال گذشته تلاش های زیادی را انجام دادیم و مسابقات مهمی را پشت سر گذاشتیم و هدف ما این است که بهترین عملکرد خود را در این تورنمنت نشان دهیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران نتایج مسابقات ما را به دقت پی گیری می کنند و ما توانایی خود را در این سطح از مسابقات نشان خواهیم داد و تمام تلاش و پشتکار خود را به کار می گیریم و به طور قطع موفق خواهیم شد.

پنج شنبه 11 خرداد 1396  7:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها