0

پاداش یووه، یک چهارم پاداش رئال

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پاداش یووه، یک چهارم پاداش رئال

21 سال از آخرین قهرمانی یووه در چمپیونزلیگ می‌گذرد و باشگاه تصمیم گرفته برای انگیزه دادن به بازیکنانش، پاداشی را در صورت قهرمانی به آنها بپردازد.

 

به گزارش "ورزش سه"، یووه در این مدت 21 سال، 2 بار در فینال شکست خورد و نایب قهرمان شد. آنها امسال با قدرت به فینال رسیده اند و به دنبال کسب قهرمانی هستند، هر چند که رقیب بسیار قدرتمندی پیش رو خواهند داشت.

 

آندره‌آ آنیلی، ریاست باشگاه یوونتوس تصمیم گرفته تا با در نظر گرفتن پاداش برای شاگردانش، انگیزه آنها را بالا ببرد. در حقیقت آنیلی به تیم اعلام کرده که در صورت قهرمانی آنها در چمپیونزلیگ، هر نفر 350 هزار یورو دریافت خواهد کرد که این رقم، 50 هزار یورو بیشتر از پاداشی است که برای فینال سال 2015 درنظر گرفته شده بود، جایی که یووه 3-1 مقابل بارسا شکست خورد و جام را از دست داد.

 

 پاداش یووه، یک چهارم پاداش رئال

 

 

این در حالیست که رئالی ها در صورت قهرمانی به تمام اعضای تیم و کادرفنی، نفری 1.5 میلیون یورو پرداخت خواهند کرد که در حقیقت بیش از چهار برابر پاداشی است که یووه برای بازیکنانش در نظر گرفته است.

 

در صورت قهرمانی، آنیلی باید 9 میلیون یورو را به 26 نفر از اعضای تیمش پرداخت کند که این رقم برای رئال با توجه به تعدد افراد تیم و کادر فنی، 80 میلیون یورو خواهد بود.

پنج شنبه 11 خرداد 1396  7:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها