0

والورده: می خواهم بارسا بزرگتر از قبل شود

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

والورده: می خواهم بارسا بزرگتر از قبل شود

ارنستو والورده، سرمربی جدید بارسا، اعلام کرد که قصد دارد این تیم را به دستاوردهایی بزرگتر از گذشته برساند.

 

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه بعد از سه فصل موفقیت آمیز در نوکمپ، جای خود را به والورده داد و این مربی که به تازگی قراردادی دو ساله با آبی و اناری ها امضا کرد، امیدوار است که بتواند دوران سرشار از موفقیت تازه ای را برای آبی و اناری ها رقم بزند.

 

او در گفتگوی با تلویزیون اختصاصی باشگاه بارسلونا گفت:" این یک موهبت است که اینجا هستم. احساس خوش شانسی می کنم که باشگاهی که در ذهن من جای دارد، به من این شغل را پیشنهاد داد.

 

برای آغاز این مرحله تازه از دوران حرفه ای ام، بسیار هیجان زده هستم. این یک چالش فوق العاده است و می خواهم بارسا را به تیمی بزرگتر از چیزی که حالا، تبدیل کنم."

 

 

 والورده: می خواهم بارسا بزرگتر از قبل شود

 

 

والورده که بین سال های 1988 و 1990 برای بارسا بازی کرد، در مورد آن تیم رویایی بارسا گفت:" زمان زیادی از آن موقع گذشته و من حالا کمی مسن تر شده ام. موهای سفید بیشتری روی سرم دیده می شوم. من آن موقع خیلی جوان بودم. من قبلا هم در باشگاه هایی که بازی کردم، مربی بودم و در بارسا هم همین شرایط است.

 

ما می خواهیم هواداران تیمی رادر زمین ببینند که به هواداران و تیم متعهد است. دوست دارم مانند سال های اخیر، از بازی های تیم لذت ببرند. در چند فصل اخیر، آنها از حضور بازیکنان بزرگ و مربیان فوق العاده ای لذت بردند.

 

هدف من حفظ همین مسیر است و اینکه هواداران بیشتر از بازی ها لذت ببرند و به تیم افتخار کنند."

پنج شنبه 11 خرداد 1396  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها