0

هلاکت شرور مسلح و کشف محموله نیم تنی انواع مواد مخدر در کرمان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

هلاکت شرور مسلح و کشف محموله نیم تنی انواع مواد مخدر در کرمان

هلاکت شرور مسلح و کشف محموله نیم تنی انواع مواد مخدر در کرمانپلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان منوجان، با کسب خبری مبنی بر انتقال موادمخدر از طریق محورهای مواصلاتی جنوب کرمان به استان هرمزگان، دستگیری اعضای این باند را در دستورکار خود قرار داد.

 

در ادامه، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان، با هماهنگی مقام قضایی و برپایی ایست و بازرسی در محور «چاه شاهی – هشت بندی» به خودروی پژو405 سفیدرنگ مشکوک شدند که سرنشینان خودرو به محض مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی کردند و از محل متواری شدند اما با  عکس‌العمل به موقع مأموران، خودروی آن ها متوقف شد.

 

فرمانده انتظامی استان کرمان در این باره اظهار کرد: راننده خودرو با استفاده از پوشش جنگلی منطقه به کوه های اطراف متواری شد و سرنشین خودرو طی درگیری به هلاکت رسید.

 

به گزارش خبرنگار ما، سردار«بنی اسدی فر» با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم دیگر، افزود: در بازرسی از این خودرو، 197کیلوگرم حشیش و 56 کیلوگرم تریاک کشف شد و متهمان برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع ذی صلاح شدند.

 

وی در ادامه تصریح کرد: در عملیات منسجم دیگری، قاچاقچیان حین انتقال موادمخدر در محور مواصلاتی «سیرجان – بندرعباس» کامیون حامل مواد را شناسایی و متوقف کردند که  در بازرسی از آن 350کیلوگرم تریاک کشف شد.

 

وی گفت: در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف شد و دو نفر متهم دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 11 خرداد 1396  10:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها