0

کسب یک طلا، یک نقره و 2 برنز توسط جودوکاران ایران

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

کسب یک طلا، یک نقره و 2 برنز توسط جودوکاران ایران

کسب یک طلا، یک نقره و 2 برنز توسط جودوکاران ایران

 

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، در ادامه رقابت‌های جودوی نابینایان و کم‌بینایان و در دومین روز از این رقابت‌ها جودوکاران کشورمان در وزن ۸۱_ کیلوگرم امید موسوی جعفری مقابل حریفی از ازبکستان به میدان رفت و با ضربه فنی کردن این حریف راهی فینال شد. او در مرحله فینال برابر جودوکاری از کره جنوبی قرار گرفت و دیدار را واگذار کرد و به مدال نقره این وزن دست پیدا کرد.

 

هم‌چنین در وزن ۹۰_ کیلوگرم, محمدعلی شنانی در دور اول حریفی از کره جنوبی را ضربه فنی کرد و در دور دوم برابر جودوکاری از ازبکستان میزبان مسابقات قرار گرفت و با شکست برابر او وارد مرحله رده‌بندی شد. وی در این مرحله با شکست جودوکاری از تایلند به مدال برنز وزن ۹۰_ دست پیدا کرد.

 

هم‌چنین در وزن ۱۰۰_ کیلوگرم، احسان موسی‌نژاد پس از دو برد پی در پی  مدال طلای این وزن را به خود اختصاص داد.

 

آخرین نماینده کشورمان محمدرضا خیرالله‌زاده در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم، در دور اول استراحت داشت اما در دور دوم رقابت را به میزبان مسابقات واگذار کرد و در مرحله رده‌بندی برابر جودوکاری از عراق به میدان رفت و در تایم طلایی  با ضربه فنی کردن این جودوکار به مدال برنز این وزن دست پیدا کرد.

 

با پایان یافتن رقابت‌های انفرادی، جودوکاران کشورمان امروز، یکشنبه رقابت‌های تیمی خود را آغاز خواهند کرد. تیم ایران در این مرحله با تیم‌های قزاقستان و هندوستان هم‌گروه است.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 7 خرداد 1396  7:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها