0

نمایش اقتدار موشکی ملت ایران ربطی به برجام ندارد

 
kmeghdad
kmeghdad
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 482
محل سکونت : خراسان رضوی

نمایش اقتدار موشکی ملت ایران ربطی به برجام ندارد

 

نمایش اقتدار موشکی ملت ایران ربطی به برجام ندارد

 سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین، اظهار داشت: ورود و کار در نیروی انتظامی اگر با نیت خالص و برای خدمت به کشور و ملت عزیز باشد عبادتی مهم و افتخاری بی‌بدیل است.

 

 

 

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با برشماری انتظارات از دانشگاه علوم انتظامی، گفت: مجهز بودن به علم و فناوری روز، مهارت علمی، اولویت پیشگیری بر مقابله، بهره‌مندی از تجارب اساتید و کارکنان باسابقه، بازدید از مناطق مأموریتی، انجام کارورزی همزمان با تحصیل از جمله این انتظارات است.

عضو شورای امنیت ملی تأکید کرد: همانطور که مجرمان با دیدن پلیس احساس ترس می‌کنند، مردم باید با دیدن آن‌ها و در کنار پلیس بودن احساس امنیت و آرامش کنند که بحمدالله هم اکنون اینچنین است.

سرلشکر باقری با تأکید بر اینکه اعتبار و بقای انقلاب اسلامی به پشتوانه مردمی آن است، افزود: نیروی انتظامی به عنوان نماینده شاخص نظام در همه جای این کشور باید نماد اقتدار، نظم، جرم ستیزی و در عین حال مهربانی با مردم باشد.

سرلشکر باقری با اشاره به انتخابات پیش رو، ادامه داد: حضور حماسی، پرشور و حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی موجب عمیق‌تر شدن استقرار امنیت در کشور و نشان دهنده ارتباط پایدار ملت با حاکمیت دولت اسلامی است.

سرلشکر باقری، تصریح کرد: ان شاالله ما سربازان میهن اسلامی به عنوان قطره‌ای از دریای خروشان مردم با دقت و بصیرت و پیروی از شاخص‌های تبیین شده توسط رهبری معظم انقلاب به نامزد اصلح، مومن و انقلابی، پرتلاش، با نشاط، درون‌نگر، مردمی و درد کشیده رأی خواهیم داد.

عضو شورای امنیت ملی با اشاره به توانمندی‌های ملت ایران و اقتدار نیروهای مسلح، گفت: نیروهای مسلح به عنوان سربازان فرماندهی معظم کل قوا و خدمتگذاران ملت شریف ایران اقتدار و توانایی خود را در دفاع از میهن اسلامی، امنیت و منافع ملی به خوبی مدیریت کرده و آن را ارتقا می‌دهد.

سرلشکر باقری با تأکید بر اینکه ما تنها بخشی از توان و اقتدار دفاعی خود را به رخ دشمن می‌کشیم، اظهار داشت: اصلا خوب نیست مقام مسئولی نمایش اقتدار ملت در قدرت موشکی را که به برکت خون شهیدان حاصل شده و عامل بازدارندگی در برابر تهدیدات است را به مسئله کوچکی چون برجام ربط دهد.

عضو شورای امنیت ملی، بیان کرد: این در حالی است که برابر متن برجام و اعلام وزیرامور خارجه در این سند هیچ اشاره‌ای به مسئله موشکی نشده و حتی تیم مذاکره کننده هسته‌ای در خصوص برجام بارها بر تأثیر اساسی قدرت دفاعی کشور در پیشبرد مذاکرات تأکید داشته است.

سرلشکر باقری با اشاره به اینکه دشمنان میهن اسلامی اذعان دارند که امکان تهاجم نظامی به کشور غیرممکن است، تأکید کرد: دشمنان باید بدانند در صورت هرگونه اشتباه در محاسبه و با کوچکترین تعرض به نظام پاسخ بی‌درنگ، قاطع و کوبنده در نقاطی که ما تعیین می‌کنیم موجب شکست آن‌ها خواهد شد.

عضو شورای امنیت ملی با تأکید در ناتوانی و عجز دشمن در تجاوز نظامی به کشور افزود: توسل آن‌ها به روش دزدان و گردنه‌گیران بزدل با اجیر کردن تعدادی تروریست بی‌ارزش برای نا‌امن سازی مرزها محصولی جز خفت و خواری برایشان نخواهد داشت.

سرلشکر باقری با اشاره به حادثه دردناک اخیر در مرز با پاکستان که منجر به شهادت جمعی از مرزبانان نیروی انتظامی در میرجاوه شد گفت: با کمال تاسف مرزهای شرقی ایران با پاکستان به مامن آموزش آماده سازی و تجهیز تروریست‌های جیره‌خوار عربستان و آمریکا تبدیل شده است.

عضو شورای امنیت ملی در پایان خاطر نشان کرد: در صورت ادامه تعرضات مخفی‌گاه تروریست‌ها در هر کجا که باشد مورد ضربات کوبنده ما قرار خواهد گرفت.

دوشنبه 18 اردیبهشت 1396  11:55 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها