0

کره شمالی: آمریکا عذر خواهی کند و گرنه واشنگتن را با خاک یکسان می کنیم

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

کره شمالی: آمریکا عذر خواهی کند و گرنه واشنگتن را با خاک یکسان می کنیم

نتیجه تصویری برای پيونگ يانگ

 

پیونگ‌یانگ، ضمن هشدار دادن به آمریکا در خصوص اینکه در صورت کوچک‌ترین حرکت تحریک‌آمیز واشنگتن، کاخ سفید را پودر خواهند کرد، اعلام کرد که مقامات کاخ سفید باید در خصوص برنامه‌ریزی خود برای به قتل رساندن رهبر کره شمالی از این کشور عذرخواهی کنند.

 

از سوی دیگر، درحالی‌که کره شمالی  چهارمین شهروند آمریکا را به جرم جاسوسی دستگیر کرده است، چین نیز برای فشار بر کره شمالی شرط گذاشت.

 

چینی‌ها در پاسخ به درخواست ترامپ برای فشار بر کره شمالی، همکاری با واشنگتن را به عزل ژنرال هریس، فرمانده تندروی ناوگان اقیانوس آرام ارتش آمریکا مشروط کرده‌اند.  پس از دیدار روسای جمهور آمریکا و چین در ویلای شخصی «دونالد ترامپ» گمان می‌رفت که واشنگتن و پکن در مسیر فشار بر کره شمالی هم‌پیمان شده‌اند، اما حالا خبرگزاری‌ها از شرط و شروط چینی‌ها و تعیین تکلیف برای نظامیان آمریکایی خبر می‌دهند.

 

علاوه بر این،  روسیه نیز به قانون جدید آمریکا مبنی بر نظارت واشنگتن بر بنادر روسی (بنادری که باکره شمالی در تعامل هستند)، افزایش تحریم‌ها علیه پیونگ‌یانگ، بازرسی اجباری بنادر و تمامی کشتی‌های روسی که با پیونگ‌یانگ در تعاملند اعتراض کرد و آن را اعلام جنگ علیه کره شمالی دانست. 

 

این درحالی است که آمریکا در کره جنوبی یگانی برای جمع‌آوری اطلاعات از کره شمالی تشکیل می‌دهد. بااین‌حال، دنیس رادمن، ستاره سابق بسکتبال آمریکا تصویری متفاوت از رهبر کره شمالی ارائه داد و اعلام کرد که وی آن‌طور که برخی گمان می‌کنند، جنگ‌افروز نیست.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 18 اردیبهشت 1396  8:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها