0

جنوا 1- 0 اینتر ، ادامه ناکامی های نرآتزوری

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

جنوا 1- 0 اینتر ، ادامه ناکامی های نرآتزوری

به گزارش "ورزش سه"، نراتزوری ها برای پایان دادن به روند 6 بازی بدون پیروزی، باید برابر جنوا بازی می کردند که 6 سال بود قادر به غلبه بر آنها در خانه حریف نبوده اند.

 

بازی با برتری جنوا آغاز شد و اولین صحنه مهم بازی، تکل خطرناک گری مدل روی پای سیمئونه در دقیقه 5 بود که از دید داور پنالتی اعلام نشد.

 

در دقیقه 14، کوندوگبیا ضربه ای محکم به سمت دروازه جنوا نواخت که با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 22، پاندف فرصت خوبی برای باز کردن دروازه اینتر داشت ما ضربه او در اختیار هندانوویچ قرار گرفت.

 

در دقیقه 29، ادر بهترین فرصت را برای باز کردن دروازه جنوا داشت اما ضربه این مهاجم ایتالیایی با واکنش لامانا همراه بود.

 

یک دقیقه بعد، این بار کاندورا در موقعیت خوبی قرار گرفت اما این بار هم دروازه بان جنوا مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول و با حرکت زیبای تیمی اینتر، کاندروا بهترین فرصت را برای گلزنی داشت اما ارسال پرسیچ از بین پاهای او رد شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم، جنوا حملات خود را روی دروازه اینتر آغاز کرد و می توانست در همان ابتدا به گل برسد اما ضربه پاندف از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

جنوا 1- 0 اینتر ، ادامه ناکامی های نرآتزوری

 

 

در دقیقه 57 و روی تعلل مدافعان جنوا، پرسیچ با نفوذ به داخل محوطه فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه نه چندان خوب او با عکس العمل لامانا همراه بود.

 

در حالیکه جریان بازی بدون اتفاق خاصی دنبال می شد، جنوا در دقیقه 70 موفق به باز کردن دروازه اینتر شد. ضربه محکو ولوسو به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند پاندف موفق شد دروازه را باز کند.

 

لحظاتی بعد، ولوسو موقعیت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما این بار ضربه او توسط هندانوویج مهار شد. در دقیقه 78، پاندف بهترین فرصت را برای دو برابر کردن اختلاف داشت اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.

 

در دقیقه 87، مدافع جنوا مرتکب خطای هند شد و اینتر به یک ضربه پنالتی دست یافت که کاندورا آن را از دست داد تا بهترین موقعیت برای به تساوی کشاندن بازی از دست برود. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا جنوا با یک گل اینتر را مغلوب کند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 18 اردیبهشت 1396  7:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها