0

انتقام از ایتالیا و کسب مقام سوم جهان

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

انتقام از ایتالیا و کسب مقام سوم جهان

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کشورمان پس از شکست در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی در برابر تاهیتی ،در دیدار رده بندی در برابر تیم ملی ایتالیا قرار گرفت تا برای دومین در مقابل این تیم عرض اندام کند و این ملی پوشان کشورمان بودند که توانستند با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی برسند و به عنوان سومی جام جهانی دست پیدا کنند.


ملی پوشان کشورمان در وقت اول این دیدار موفق شد با یک گل از پس حریف خود بگذرد، در وقت دوم آنها توانستند بازی را دو بر صفر کنند و در وقت سوم پیروزی خود را با نتیجه پنج بر سه به تثبیت رساندند.

 

انتقام از ایتالیا و کسب مقام سوم جهان

 

ملی پوشان کشورمان پس از حضور در این رقابت ها و در مرحله گروهی در برابر تیم های مکزیک و نیجریه با نتایج سه بر دو و پنج بر چهار به پیروزی رسیدند و در برابر ایتالیا با نتیجه پنج بر چهار شکست خوردند.


آنها پس از صعود از گروه خود در مرحله بعدی برابر تیم ملی سوئیس قرار گرفتند و توانستند این بازی را نیز با نتیجه چهار بر سه به سود خود به پایان برسانند. اما ملی پوشان کشورمان در بازی  مرحله نیمه نهایی برابر تیم ملی تاهیتی به تساوی رسیدند تا در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شوند و از صعود به فینال بازبمانند.

 

انتقام از ایتالیا و کسب مقام سوم جهان


در آخرین دیدار نیز ملی پوشان کشورمان علاوه بر رسیدن به عنوان سومی موفق شدند از تیم ملی ایتالیا نیز انتقام بگیرند و شکست در مرحله گروهی را جبران کنند و پس از افتخارآفرینی در رقابت های جام کنفدراسیون ها برای اولین بار در رقابت های جام جهانی روی سکو بروند و مدال این رقابت ها را نیز به ویترین افتخارات خود اضافه کنند.

 

انتقام از ایتالیا و کسب مقام سوم جهان

 

در ادامه این رقابت ها از ساعت 1 بامداد تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل و تاهیتی در دیدار نهایی به میدان می روند تا قهرمان این رقابت ها مشخص شود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 18 اردیبهشت 1396  7:50 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها