0

سانچس: پایان فصل درباره آینده ام تصمیم می‌گیرم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

سانچس: پایان فصل درباره آینده ام تصمیم می‌گیرم

الکسیس سانچس، ستاره آرسنال مدعی شد که از وضعیت جام نبردن های آرسنال ناراضی است، در پایان فصل درباره آینده اش با باشگاه مذاکره خواهد کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سانچس با آرسنال در پایان فصل آینده به پایان خواهد رسید و شایعات بسیاری درباره جدایی او مطرح شده است. حال سانچس به این شایعات دامن زد و گفت که در پایان فصل ، درباره تمدید قراردادش با باشگاه صحبت خواهد کرد.

 

 سانچس: پایان فصل درباره آینده ام تصمیم می‌گیرم

 

 

او گفت:" وقتی  فصل به پایان برسد با باشگاه صحبت خواهیم کرد زیرا اگر حالا صحبت کنم، ممکن است تمرکز تیم برای کسب سهمیه چمپیونزلیگ و قهرمانی در جام حذفی بهم بریزد. آینده ام به خیلی چیزها بستگی دارد. کاری که حالا می‌خواهم انجام دهم این است که فصل را بسیار خوب به پایان برسانم و سپس بنشینیم و با باشگاه در این رابطه صحبت کنیم. از عملکرد گلزنی ام خوشحالم ولی مثل همیشه بیش از پیش از خودم انتظار دارم.

 

فکر می‌کنم اگر یک بازیکنی بخواهد در بهترین فرم باشد، باید قهرمان چمپیونزلیگ و لیگ شود. این ها چیزیست که یک بازیکن بزرگ را می‌سازد. فکر نمی‌کنم فصل خیلی خوبی بوده باشد زیرا من به اینجا آمده بودم که جام ببرم، در نیمه نهایی چمپیونزلیگ رقابت کنم و قهرمان لیگ برتر شوم."

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  7:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها