0

از اندروید جدید گوگل چه می دانید؟

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

از اندروید جدید گوگل چه می دانید؟

از اندروید جدید گوگل چه می دانید؟

حالا دیگر گوگل آزمایش روی اندروید نوقا را رها کرده و چشم به اندروید جدیدش خواهد دوخت.

از اندروید جدید گوگل چه می دانید؟به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوریگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اوایل مارس 2016 بود که سیستم عاملی جدید به نام نوقا (Nougat ) پا به دنیای کابران اندروید گذاشت که سعی کرد مشکلات گذشته را رفع و برخی امکانات جدید به هواداران عرضه کند، اندرویدی که نسخه های بتای آن در چند مرحله عرضه شد و کاربران را به بررسی تمامی زوایای پنهان این مهمان جدید مشغول کرد.

 

 به تازگی گوگل اعلام کرده که نوقا پس از عرضه نسخه 7.1.2 ، راه مورد نیاز را طی کرده و حالا دیگر به اندازه کافی تکامل یافته است. اکنون به اندرویدی جدید نیاز است؛ اندرویدی که گوگل آن را تحت عنوان O معرفی کرد. نسخه مخصوص توسعه دهندگان اندروید O چند ماه پیش عرضه شد و گوگل وعده هایی در خصوص عرضه نسخه آزمایش عمومی آن را به اواسط ماه میلادی جاری موکول کرد.

 

در اطلاعیه گوگل آمده است؛ از توجه شما به برنامه بتا اندروید متشکریم! نسخه آزمایشی اندروید نوقا به تکامل رسیده است و تمامی دستگاه های منتخب به نسخه عمومی فعلی به روز رسانی شده اند. اگر شما هنوز از نسخه آزمایشی نوقا استفاده می کنید، می توانید ایمیج کامل OTA مخصوص دستگاه خود را دانلود و نصب کنید، این کار باعث حذف اطلاعات دستگاه شما نمی شود. این سایت با آغاز برنامه بتا اندروید O به روز رسانی خواهد شد.

 

گفتنی است؛ گوگل به کاربران گوشی هیا نکسوس و پیکسل اجازه داد تا پیش از عرضه نسخه رسمی و جدید سیستم عامل اندروید  قابلیت آن را روی دستگاه خود تجربه کنند.

 

انتهای پیام/

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  6:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها