0

جشنواره کلن میزبان «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

جشنواره کلن میزبان «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» می‌شود

جشنواره کلن میزبان «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» می‌شود

حمیدرضا قربانی از جدیدترین فعالیت سینمایی خود و حضور فیلمش در جشنواره‌های بین‌المللی گفت.

از جدیدترین فعالیت سینمایی کارگردانحمیدرضا قربانی کارگردان سینما در خصوص جدیدترین حضور «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» در جشنواره‌های بین‌المللی به خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: این فیلم ماه آینده در جشنواره فیلم‌های ایرانی کلن که از چهارم تا هشتم خرداد برگزار می شود، حضور پیدا می کند. 
 
وی افزود: از سویی در حال تهیه و آماده‌سازی DVD آن برای ارائه در شبکه نمایش خانگی هستیم و پخش کننده آن حوزه هنری است. البته از زمان قطعی پخش آن اطلاعی ندارم. 
 
وی درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود بیان کرد: روی طرح یک فیلمنامه کار می‌کنم که اگر همه کارها طبق برنامه پیش برود و قصه به کیفیت و ایده‌آل مد نظر ما برسد، تولید آن شروع خواهد شد. 
 
گفتنی است؛ «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. 
 
شایان ذکر است؛ «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» با پخش کنندگی بنیاد سینمایی فارابی پیش از این در جشنواره‌هایی چون تیبران (کالیفرنیا)، سائوپائولو (برزیل)، مِد فیلم (ایتالیا) و بنگلور (هند) حضور داشته است. 
 
در خلاصه داستان «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» آمده:

 

دعوای دو برادر، بحرانی را در خانواده ایجاد می‌کند. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه یک خانه زندگی می‌کنند سعی می‌کنند هرکدام به تنهایی بار مشکلات پیش آمده در زندگی‌شان را به دوش کشند. 

 

 

 

انتهای پیام/

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  6:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها