0

تقدیر، انگیزه‌ای برای پیشرفت تئاتر و اهالی تئاتر است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تقدیر، انگیزه‌ای برای پیشرفت تئاتر و اهالی تئاتر است

تقدیر، انگیزه‌ای برای پیشرفت تئاتر و اهالی تئاتر است

تقدیر از بازیگرانی که در گرامیداشت جشن بازیگر مورد ستایش قرار گرفتند، باعث خوشحالی است و این بسیار در فرهنگ ما موثر است.

تقدیر، انگیزه‌ای برای پیشرفت تئاتر و اهالی تئاتر استرضا کیانیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص گرامیداشت روز تئاتر گفت: گرامیداشت این روز بسیار خوب بود به خصوص برای اینکه؛ تمام این برگزیده‌ها، بازیگران و هنرمندان جوانی بودند که در بین آن همه کار و آن همه اجرا، موفق و سربلند بیرون آمده بودند و از دست پیشکسوتان و هنرمندان شناخته شده تئاتر هدایای خود را گرفتند و این مسئله به هنرمندان جوان، یک انگیزه تازه و امید می‌دهد.

 

وی پیرامون تجلیل از بازیگران «چه پیشکسوت و چه جوان» گفت: از نظر من از هر دو طرف تقدیر شد چرا که این بسیار خوب است که جوایز را از دست هنرمندی بگیری که تمام عمرش را صرف این عرصه کرده است.

 

رضا کیانیان در خصوص تاثیر این گرامیداشت‌ها در فرهنگ‌سازی این هنر ارزشمند، تصریح کرد: تقدیر شدن و جایزه گرفتن همیشه، انسان یا هنرمند را خوشحال می‌کند و تقدیر از عزیزانی هم که در گرامیداشت جشن بازیگر مورد ستایش قرار گرفتند باعث خوشحالی آن‌ها شده است و این بسیار در فرهنگ ما موثر است و یک جشنی را برگزار کردند که بسیار عالی و موثر بود.

 

 

انتهای پیام/

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  6:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها