0

بازیگران پایتخت تست گریم شدند/ آغاز تصویربرداری از فردا در مازندران

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

بازیگران پایتخت تست گریم شدند/ آغاز تصویربرداری از فردا در مازندران

سریال «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری و نویسندگی محسن تنابنده با مشارکت سازمان هنری اوج دوشنبه در منطقه شیرگاه استان مازندران مقابل دوربین می‌رود.


الهام غفوری عنوان کرد: تصویربرداری فصل پنجم سریال «پایتخت» از روز دوشنبه در منطقه شیرگاه آغاز می شود.  

وی همچنین افزود: تست گریم بازیگران انجام شده است و گروه تولید با مهیا سازی لوكیشن‌ها و شرایط تولید وارد فاز تصویربرداری خواهند شد.

سیروس مقدم كارگردان مجموعه سریال پایتخت در خصوص ساخت فصل پنجم سریال پایتخت می گوید: مجموعه تلویزیونی «پایتخت 5» تا یكی، دو روز دیگر در شهر شیرگاه كلید می خورد. 
حدود دو سال از پخش «پایتخت 4» می گذرد و در طی این دو سال، هر جا كه رفتیم، هر كه را كه دیدیم، با هر كه هم صحبت می شدیم، به طرق مختلف سراغ «پایتخت 5» را می گرفتند. گویی با دیدن من،‌ یاد گمشده ای می افتادند یا دلتنگ خانواده نقی می شدند و یا عیدها، سر سفره هفت سین و...احساس می‌كردند چیزی كم دارند.

مقدم ادامه داد: تیم ما در این فاصله سریال «علی البدل» را ساخت. سریالی متفاوت، سخت و جذاب؛ اما مخاطب، باز هم سراغ «پایتخت» را می گرفت و «علی البدل» را با «پایتخت» مقایسه می نمود و این مسئولیت ما را سنگین تر می كرد.  
 
كارگردان «روز حسرت» افزود: ایده ساخت «پایتخت 5»، زمانی برای ما جدی‌تر شد كه موسسه فرهنگی اوج، برای تهیه و تولید آن پیشقدم شد. من به دلیل همكاری مشتركی كه طی این سالها با موسسه اوج داشتم و كار مشترك دیگری كه به نام «هنگام بیداری» با هم پیش می بردیم، شناخت خوبی از آنها داشتم و از آنجایی كه این موسسه، سابقه و تولیدات قبلی‌اش نشان می‌دهد دغدغه های فرهنگی و ارزشی‌اش مبتنی بر تولید آثار فاخر، مردمی و ارزشمند است، احساس كردم كه این همكاری قطعاً از روی شناخت و منطق پیش خواهد رفت. من در جایی دیگر هم گفته‌ام، اگر موسسه اوج پا پیش نمی‌گذاشت و ما را زیر چتر حمایتی مادی و معنوی خود قرار نمی‌داد، شاید باز هم مردم شانس دیدن پایتختی دیگر را پیدا نمی كردند و این خود، اهمیت حضور آنها و تلاش شان را برای تولید «پایتخت 5»، روشن تر می نماید. 
 
كارگردان سریال «علی البدل» گفت:  از آنجایی كه موسسه اوج دارای اساسنامه و هدفمندی روشن در تولید آثار فرهنگی است و همانا سرمایه گذاری و نظارت در تولید آثار ارزشمند و پر محتوا و مردمی ، هدف غایی آنها است، این بار قصه و سوژه سریال «پایتخت 5»، در راستای همین اهداف فرهنگی و منطبق بر آرمان‌های این موسسه و سازمان صدا و سیما خواهد بود. 
 
كارگردان سریال «چك برگشتی» اظهار داشت: برای پر كردن این خلأ و نیاز مردم به دیدن «پایتخت»، با هم اندیشی و تبادل افكار فی ما بین، تصمیم گرفته شد كه مسئولیت محتوایی، اجرایی و تولید «پایتخت 5» هم در لیست سفارش های این موسسه و در كنار چندین و چند فیلم، سریال، آثار مستند و ... قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: از آنجایی كه در قصه «پایتخت» و هنگام بیداری و ... مسئله سبك زندگی ایرانی ـ اسلامی، عشق و تحكیم خانواده، احترام به والدین، حس وطن دوستی و خداپرستی و دشمن‌ستیزی و ده‌ها موضوع انسانی،‌ اجتماعی،‌ مذهبی و سیاسی و اقتصادی در میان است و تلاش دارد تا به فضای وحدت در جامعه، ایجاد امید در مردم، ساده زیستی، خداترسی، اتحاد اقوام به شكلی سالم و سازنده كمك نماید، طبیعی است كه موسسه اوج با تفكر و بررسی های همه جانبه،‌ از چنین آثاری حمایت كرده و با نظارت و درایت شرایط مساعدی را برای پیشرفت این گونه آثار مهیا سازد.
یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  5:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها