0

جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد

خبرگزاری فارس: جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد/ از شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی گله‌مندم/ حضور در انتخابات حفظ اقتدار و مصونیت کشور است

 

 همزمان با هفته معلم، هزاران نفر از فرهنگیان سراسر کشور و جمعی از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، شخصیت‌های فرهنگی و مسئولان وزارت آموزش و پرورش پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

* جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند 2030 یونسکو نخواهد شد

* این سند 2030 یونسکو و از این‌ قبیل، چیزهایی نیست که جمهوری اسلامی بتواند زیر اینها شانه قرار بدهد و تسلیم شود.

* به چه مناسبت یک مجموعه‌ به‌ اصطلاح بین‌المللی که قطعاً تحت نفوذ قدرت‌های دنیاست، این حق را داشته باشد که برای ملتهای دنیا با فرهنگهای مختلف، تکلیف مشخص کند؟

* اصل کار غلط است. اینکه ما برویم سندی را امضا کنیم و بعد هم بیایم بی‌سروصدا آن را اجرا کنیم؛ نخیر! مطلقاً مجاز نیست؛ ما اعلام کردیم.

* بنده از شورای عالی انقلاب فرهنگی هم گله‌مند هستم. آنها باید مراقبت میکردند و نباید می‌گذاشتند که کار به اینجا بکشد که ما بیاییم و جلوی این کار را بگیریم. اینجا جمهوری اسلامی است.

* حضور در انتخابات، حفظ اقتدار و اُبهت و مصونیت کشور است؛ اگر حضور مردم باشد، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

* اگر می‌خواهید این احساس و عظمت و مصونیت باقی بماند برای ما، باید در انتخابات شرکت کنید.
اگر میخواهید نظام جمهوری اسلامی اقتدار خودش را در چشم جهانیان -چه دشمن چه دوست- حفظ بکند باید شرکت کنید.

* حضور در انتخابات، حفظ اقتدار و اُبهت و مصونیت کشور است.

* مهم نیست به چه کسی رأی میدهیم. مهم این است که همه بیایند و باشند. نشان بدهند که حاضرند از اسلام و جمهوری اسلامی دفاع کنند.

* اگر چنانچه این همت و اراده با همین شدت و ابهتی که وجود دارد ادامه پیدا کند، دشمن هرگز هیچ غلطی در مقابل کشور نخواهد توانست بکند.

* هیبت جمهوری اسلامی ناشی از امثال من نیست؛ آن چیزی که مانع دشمنی می‌شود ترس از یک کشور هشتاد میلیونی است

* آنچه برای اداره و حفظ و منافع ملت به‌صورت فوری و فوتی لازم است، حضور مردم است. حضور مردم است که گره گشاست. حضور مردم است که دشمنان را از هیبت جمهوری اسلامی می‌ترساند.

* جمهوری اسلامی در چشم دشمنانش هیبت دارد؛ این هیبت ناشی از امثال حقیر است؟ ابداً؛ این ناشی از مردم و حضور مردمی است. ناشی از عواطف و احساسات مردمی است.

* من این را میگویم. نیایند حرفی را که بنده به صراحت بیان کردم تحریف کنند و بگویند مراد فلانی این است که حضور مردم دولتی را سر کار می‌آورد، که آن دولت... نه آقا؛ دولت‌ها تأثیری ندارند.

* یادتان رفته در دهه‌ هفتاد؟ یکی از دولت‌های اروپایی رئیس‌جمهور ما را متهم کرد و به دادگاه احضار کرد؟ با آنکه با آن دولت اظهار دوستی می‌شد و مرتب نامه نگاری می‌شد. همان دولت رئیس‌جمهور ما را احضار کرد؛ تو دهنش زدیم که عقب نشست. اگر تو دهنش نمیزدیم عقب نمی‌نشست.

* دشمن، دشمن است. این دولت و آن دولت ندارد. دشمن اگر بتواند زهرش را می‌ریزد. ملاحظه هیچکس هم نمی‌کند. ملاحظه لفاظی و زبان‌بازی و موضع‌گیری سیاسی را هم نمی‌کند. آن چیزی که مانع دشمنی می‌شود، ترس از حضور مردم است. چون می‌ترسد یک کشور هشتاد میلیونی جلویش بایستد.

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  2:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها