0

هیجان آورترین پارک آبی در تایلند

 
deved1365
deved1365
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1396 
تعداد پست ها : 1

هیجان آورترین پارک آبی در تایلند

تایلند کشوری پر طرفدار و پر جاذبه می باشد که سالیانه مسافران زیادی به این کشور سفر می کنند. گردشگران و مسافران تور تایلند می توانند سفری پر از هیجان و آرامش را در شهرهای تایلند سپری کرد. اگر می خواهید هیجان و لذت را یکجا باهم تجربه کنید پیشنهاد تور تایلند رفتن بهه پارک مهیج آبی بلک مونتین تایلند است. پارک آبی بِلَک مونتین، یکی از بهترین پارک های آبی دنیاست که در کشور تایلند قرار دارد. وسعت این پارکک در حدود ۴۰,۰۰۰ متر مربع است و با مرکز شهر هویا هین ( Hua Hin ) تنها ۱۵۵ دقیقه فاصله دارد، اما مهم تر از آن اگر بخواهید از شهر بانکوک بهه این پارک آبی با شهرت جهانی بیایید، تنها دو ساعت و نیم در راه خواهید بود. بلک مونتین در لیست ۲۵ پارک آبی برتر دنیا قرار دارد و علاوه بر این بهه دلیل وسعت و امکاناتی که دارد، یکی از به روز ترین پارک های آبی آسیا هم هست.

این مجموعه تفریحی دارای ۹ سرسره هیجان انگیز است که عبارتند از:

سرسره زنبور عسل – سرسره مار آبی – سرسره موج عریض – سرسره مگنتا – سرسره سبز – سرسره حلقه سفید – سرسره پیچ خاکستری – سرسره سرعت بنفش – سرسره موج سیاه

بلک مونتین دارای ۶ استخر بزرگ می باشد که عبارتند از :

رودحانه آرام – استخر موج – استخر اسپا – استخر فواره – استخر هیجان کودکان – استخر ساحلی

مجموعه تفریحی بلک مونتین که از دیدنی های تایلند به شمار می آید هر روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر پذیرای مراجعه کنندگان و گردشگران تور ارزان تایلند می باشد.

شما گردشگران عزیز به همراه کوچولوهایتون می توانید به پار ک آبی سیام که نزدیک شهر بانکوک هست مراجعه کنید و لحظات شاد و به یاد  ماندنی را سپری کنید.

 تور تایلند, جاذبه های تایلند, پارک آبی بلک مونتین
پارک آبی بلک مونتین
 
 

مطلب مرتبط: معرفی خانه چوبی مقدس حقیقیت پاتایا

منبع: https://thailandtor.com

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  1:08 PM
تشکرات از این پست
khodaeem1
دسترسی سریع به انجمن ها