0

شیوه عجیب ترامپ برای لغو بیمه درمانی اوباما

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شیوه عجیب ترامپ برای لغو بیمه درمانی اوباما

شیوه عجیب ترامپ برای لغو بیمه درمانی اوباما

یکی از مشاوران "دونالد ترامپ" مدعی شد وی برای جایگزین کردن بیمه درمانی اوباماکر شخصا از مردم نظرسنجی کرده است.

شیوه عجیب ترامپ برای لغو بیمه درمانی اوباما

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل؛ "کلین کانوی"، مشاور رئیس جمهور آمریکا، ضمن تمجید و تقدیر از تلاش و پیگیری مجدانه "دونالد ترامپ" برای لغو بیمه درمانی اوباماکر (طرح ملی بیمه خدمات درمانی اوباما) و جایگزین کردن طرحی مناسب برای آن، مدعی شد رئیس جمهور صبوری و هشیاری زیادی در این مورد بکار گرفته است.

 

کانوی در این باره گفت: رئیس جمهور و معاون وی، مایک پنس، تماس‌های تلفنی متعددی گرفته و ملاقات‌های حضوری بسیاری در این باره داشتند تا مستقیما از مردم آمریکا بپرسند نظر آنها درمورد لغو طرح اوباماکر چیست.

 

کانوی در ادامه مدعی شد: ترامپ به صورت تلفنی یا حضوری از مردم می‌پرسید: "چرا از اوباماکر حمایت می‌کنند؟" و "آیا راهی برای دولت برای جایگزینی آن وجود دارد؟" همه این پرسش‌ها به این دلیل مطرح شد زیرا دونالد ترامپ همواره پذیرای نظرات مختلف مردم و ایده‌های آنها است.

 

کانوی در بخش دیگری از سخنانش، ترامپ را یک مذاکره‌کننده پرتوان توصیف کرد و گفت: اختلاف نظرات متعددی میان نمایندگان کنگره وجود داشت؛ اما رئیس جمهور توانست همه آنها را گرد هم آورد، این موضوع از آن جهت روی داد که ترامپ یک مذاکره‌کننده قهار است و توانایی زیادی در ارتباطات شخصی و تعامل با نمایندگان دارد.

 

لایحه جایگزین کردن بیمه درمانی اوباماکر، جمعه در کنگره آمریکا به تصویب رسید و طرح پیشنهادی ترامپ برای بررسی به نمایندگان ارائه شد.

 

 

انتهای پیام/

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  11:43 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها