0

لغو قرارداد با یک شرکت فرانسوی برای توسعه فرودگاه امام خمینی (ره)

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

لغو قرارداد با یک شرکت فرانسوی برای توسعه فرودگاه امام خمینی (ره)

لغو قرارداد با یک شرکت فرانسوی برای توسعه فرودگاه امام خمینی (ره)روز گذشته پس از این که رویترز از لغو قرارداد فرانسوی ها با ایران برای توسعه فرودگاه امام خمینی(ره) به دلیل تداوم تحریم ها خبر داد، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی دلیل لغو این قرارداد از سوی ایران را تعلل شرکت فرانسوی در اجرای تعهدات خود برشمرد.


به گزارش فارس به نقل از رویترز، سخنگوی گروه عمرانی بویگوئس فرانسه اعلام کرد قرارداد اولیه امضا شده میان شرکت بویگوئس و طرف ایرانی در سال گذشته برای احداث و بهره‌برداری از یک پایانه جدید در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) لغو شده است.

 

روزنامه فرانسوی لالتر دو لکسپنسیوناین، پیش از این گزارش داده بود که این پروژه به علت مشکلات این شرکت فرانسوی در تامین مالی این پروژه از سوی بانک‌های بین‌المللی به تعویق افتاده است.


با این حال اصغر فخریه کاشان، قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در گفت و گو با ایلنا با بیان اینکه سه ماه گذشته ایران به دلیل بدقولی های شرکت فرانسوی، تفاهم نامه سرمایه گذاری در فرودگاه امام را با این شرکت خارجی لغو کرد، گفت: لغو این تفاهمنامه از سوی ایران، ارتباطی به تحریم های بانکی نداشت و شرکت فرانسوی نتوانست در موعد مقرر مسئولیت‌های خود را اجرایی کند.

 

وی با تاکید بر این که این موضوع به سه ماه قبل بر می گردد، ادامه داد: برخی از رسانه ها باید از خواب خرگوشی بیدار شوند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  11:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها