0

افزایش ماهانه ۱۰ هزار ازدواج درسال 95 نسبت به 94

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

افزایش ماهانه ۱۰ هزار ازدواج درسال 95 نسبت به 94

افزایش ماهانه ۱۰ هزار ازدواج درسال 95 نسبت به 94مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در سال ۹۴ به طور میانگین هر ماه ۵۸ هزار ازدواج در کل کشور ثبت شده است، خاطرنشان کرد: این آمار در سال ۹۵ با افزایش ۱۰ هزار موردی به رقم ۶۸ هزار ازدواج در هر ماه رسید که نشان دهنده افزایش گرایش جوانان به ازدواج است.

 

ناصر صبحی قراملکی  با اشاره به طرح‌های وزارت ورزش و جوانان در زمینه افزایش ازدواج در میان جوانان و ارائه آگاهی‌های پیش از ازدواج گفت: در همین زمینه طرح ارائه آموزش‌های تخصصی ازدواج به ۷۵۰ هزار زوج در آستانه ازدواج با مشارکت ۲۵۰۰ مربی و مشاور ازدواج و خانواده آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه استان هایی مثل البرز، مازندران، خراسان شمالی، کردستان و کرمانشاه، کمترین آمار ازدواج را ثبت کردند، به مهرگفت: برای آموزش های پیش از ازدواج در این استان ها برنامه ویژه ای داریم.

 

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: با این که در زمینه ازدواج، کشور در وضعیت مناسبی قرار ندارد اما در کل کشور شاهد یک خیز در افزایش ازدواج هستیم که این موضوع خود را در میانگین آمار ماهانه ازدواج نشان می دهد.

 

صبحی با اشاره به آمار ازدواج  سال ۹۴ که میانگین هر ماه ۵۸ هزار ازدواج در  کشور بوده است، خاطرنشان کرد: این آمار در سال ۹۵ با افزایش ۱۰ هزار موردی به رقم ۶۸ هزار ازدواج در هر ماه رسید که حاکی از افزایش آمار و گرایش ازدواج در میان جوانان است.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  10:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها