0

2 هفته تا انتخابات شوراها؛ فهرست اصلاح طلبان و اصول گرایان نهایی نشده است

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

2 هفته تا انتخابات شوراها؛ فهرست اصلاح طلبان و اصول گرایان نهایی نشده است

در حالی که کمتر از دو هفته تا برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر تهران زمان باقی مانده است، لیست‌های جریان های اصلاح طلبان و اصول گرایان شورای شهر برای این انتخابات هنوز نهایی نشده است، اگرچه افرادی از دو طیف از نهایی شدن کاندیداهایی طی دو روز آینده خبر داده اند .

 

در این باره مهدی چمران رئیس شورای شهرتهران ازتکمیل شدن لیست ائتلاف اصولگرایان شورای شهر خبر داد و افزود: لیست ائتلاف اصولگرایان ظرف یکی دو روز آینده نهایی می‌شود.

 

مهدی چمران  که با ایسنا گفت وگو می کرد، افزود: البته خیلی خوب نیست که به این زودی لیست را اعلام کنیم و احتمالا در یک هفته باقیمانده به انتخابات اعلام می‌کنیم.

 

هم چنین رئیس ستاد ائتلاف خدمت و از طیف اصولگرایان شورا نیز اعلام کرد : ظرف دو روز آینده لیست خدمت منتشر می‌شود. پرویز سروری در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه 85 درصد لیست خدمت مشخص شده است، ادامه داد: یکی از دلایل کندی کار رد صلاحیت‌ها و عدم تعیین تکلیف افرادی است که رد صلاحیت شده‌اند.

 

از سوی دیگر صدر اعظم نوری عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه 700 نفر رزومه‌های خود را برای شورای عالی اصلاح طلبان ارسال کردند که از این افراد 150 نفر انتخاب شدند، افزود: این افراد بر اساس شاخص‌ها، امتیازات و گروه بندی‌های تخصصی انتخاب شدند که باید از این میان 42 نفر انتخاب شوند.

 

نوری با بیان اینکه از میان این 42 نفر، اعضای شورای سیاستگذاری نسبت به انتخاب 21 نفر اقدام خواهند کرد، گفت: به نظر می‌رسد ظرف دو  روز آینده  لیست قطعی اعلام خواهد شد . 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 17 اردیبهشت 1396  9:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها