0

بیانیه تراکتورسازی درباره مصاحبه‌های بازیکنان

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

بیانیه تراکتورسازی درباره مصاحبه‌های بازیکنان

باشگاه‌تراکتورسازی در پی مصاحبه‌ برخی بازیکنان این تیم درباره مشکلات مالی بیانیه‌ای صادر کرد.

 بیانیه تراکتورسازی درباره مصاحبه‌های بازیکنان

به گزارش "ورزش سه"، مشکلاتی که بازیکنان تراکتورسازی بعد از بازی با نفت تهران به آن اشاره کردند، سبب شد تا این باشگاه بیانیه‌ای را در این خصوص صادر کند.


در بیانیه باشگاه تراکتورسازی آمده است: «اکنون در آستانه دیدار فینال جام حذفی لازم است که تنها به موفقیت تیم فکر کرد و با آرامش زمینه قهرمانی و خوشحالی هواداران را فراهم آورد. از همین رو همه ما باید تلاش کنیم که امید و آرامش در باشگاه حاکم باشد. مسئولان باشگاه با وجود بدهی های فراوان و قطع کمک نهادهای مرتبط تا کنون علاوه بر پرداخت 65 درصد از مطالبات اعضای تیم، شماری از مطالبات بازیکنان خارجی که پرونده شان به فیفا رفته را پرداخت کردند. در این شرایط تمام تلاش مجموعه مدیریت پرداخت بقیه مطالبات اعضای تیم است.»


تراکتوری‌ها در ادامه بیانیه خود آورده‌اند: « در این میان آنچه از اهمیت برخوردار است ایجاد امید برای هواداران است چرا که آینده تراکتورسازی آینده ای خوب و همراه با موفقیت خواهد بود. این باشگاه اکنون فعالیت های اقتصادی گوناگونی را آغاز کرده که در آینده نزدیک می تواند موجب ثروتمند شدن باشگاه گردد. در آینده نزدیک می توان بیشتر سخن گفت. مصالح باشگاه و هواداران ایجاب می کند که با آرامش به قهرمانی تیم کمک کنیم.»

شنبه 16 اردیبهشت 1396  7:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها