0

مبلغ بالای رضایت‌نامه مانع انتقال ماشاریپوف به استقلال

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

مبلغ بالای رضایت‌نامه مانع انتقال ماشاریپوف به استقلال

انتقال ستاره ی تیم ملی ازبکستان به استقلال با وجود رقم رضایت نامه بالا منتفی به نظر می رسد.

 مبلغ بالای رضایت‌نامه مانع انتقال ماشاریپوف به استقلال

به گزارش "ورزش سه"، جلال الدین ماشاریپوف گزینه اول نقل و انتقالاتی استقلالی ها بود که منصوریان برای جذب او وارد عمل شد. ستاره ی جوان لوکومتیو و تیم ملی ازبکستان که در دیدار برابر استقلال نمایش های قابل قبولی داشت تا آبی ها به جذب او علاقه مند شوند.


آبی پوشان پیش از پایان فصل برای مذاکره با این بازیکن اقداماتی را انجام دادند اما به نظر می رسد انتقال این بازیکن به استقلال را باید منتفی دانست. رقم درخواستی برای صدور رضایت نامه ی این بازیکن باعث شده تا آبی ها فعلا برای جذب این بازیکن دست نگه دارند.


استقلالی ها برای خرید این بازیکن نیاز به آزاد کردن ماشاریپوف دارند و باید برای این کار رقم هنگفتی را پرداخت کنند که به نظر می رسد با توجه به مشکلات مالی آبی ها این موضوع دور از دسترس باشد تا این رقم هنگفت مانع از انتقال این ستاره ی ازبک به فوتبال ایران شود.


آبی پوشان فعلا تمامی تمرکز خود را روی مذاکره و تمدید قرارداد با بازیکنان حال حاضر این تیم گذاشته اند و به نظر می رسد با توجه به اینکه برای تمدید قرارداد با استقلالی ها نیاز به تصفیه حساب با برخی از ستاره ها دارند، عملا توانی برای جذب یک ستاره ی بزرگ در اندازه ی ماشاریپوف ندارند.

شنبه 16 اردیبهشت 1396  6:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها