0

شجاع خلیل‌زاده با سرخ‌ها دوساله بست

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

شجاع خلیل‌زاده با سرخ‌ها دوساله بست

مدافع شمالی سابق سپاهان که زمزمه حضورش در پرسپولیس بود، 48 ساعت بعد از پایان لیگ راهی این باشگاه شد تا توافق برای عقد قراردادش را قطعی کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، شجاع خلیل زاده که در طول سه فصل اخیر صحبت‌هایی در خصوص حضورش در پرسپولیس بود، بالاخره طلسم خود را شکست و راهی این باشگاه در میدان پیروزان شد.


خلیل زاده که در فصل پانزدهم نیز زمزمه حضورش در پرسپولیس به وجود آمده بود به دلیل مشکلات سربازی راهی تراکتورسازی شد و به جای پیراهن سرخ پرسپولیس، در جمع تبریزی‌ها حاضر شد. در روزهای پایانی دوران سربازی اما بار دیگر صحبت از حضور این مدافع سابقا ملی‌پوش در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ که خلا مدافع میانی را به شدت احساس می‌کردند به وجود آمد اما باقی ماندن بخشی از مدت قرارداد این بازیکن بار دیگر مانع از رقم خوردن این اتفاق شد تا او راهی اصفهان شود و یک فصل دیگر از خواسته‌اش دور شود.


در روزهای پایانی لیگ اما بار دیگر صحبت در خصوص حضور این مدافع در پرسپولیس شکل گرفت و او در دیدار برابر استقلال و در میسکدزون به آن دامن زد و اعلام کرد مشکلی برای عقد قرارداد با پرسپولیس با توجه به اتمام قراردادش با سپاهان وجود ندارد. شب گذشته نیز او با انتشار عکسی در کنار سروش رفیعی اعلام آمادگی خود برای عقد قرارداد با پرسپولیس را به این شکل به نمایش گذاشت و خبر از حضورش در تهران برای مذاکره پایانی با مسوولان این تیم را داد.


شجاع خلیل زاده ظهر امروز اما با حضور در باشگاه پرسپولیس مذاکره نهایی خود را با مسوولان این تیم صورت داد تا اولین خرید تابستانی پرسپولیس لقب گیرد. مدافعی که قرار است با تحویل گرفتن پیراهن شماره 3 سرخپوشان لیگ هفدهم را با این تیم استارت بزند و امیدوار به حضور و بازگشت به تیم ملی باشد.

 

 

 

 

 

 شجاع خلیل‌زاده با سرخ‌ها دوساله بست

شنبه 16 اردیبهشت 1396  6:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها