0

روحانی و جهانگیری به‌جای پاسخ‌گویی حاشیه پردازی کردند/سؤالات منطقی میرسلیم بی پاسخ ماند

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

روحانی و جهانگیری به‌جای پاسخ‌گویی حاشیه پردازی کردند/سؤالات منطقی میرسلیم بی پاسخ ماند

خبرگزاری فارس: روحانی و جهانگیری به‌جای پاسخ‌گویی حاشیه پردازی کردند/سؤالات منطقی میرسلیم بی پاسخ ماند

 حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی، عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار «نشاط»، با اشاره به برگزاری مناظره دوم 6 نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه 15 اردیبهشت‌ماه به‌طور زنده از رسانه‌ ملی پخش شد، گفت: واقعیت امر این است که روحانی و جهانگیری در مناظره دوم هیچ صحبتی نداشتند و در برابر سؤالات منطقی آقای میرسلیم و دیگر کاندیداها جواب متناسبی نمی‌دادند؛ در شأن آن‌ها نبود که به‌جای پاسخ‌گویی حاشیه پردازی کنند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به موضوع دختر وزیر آموزش‌وپرورش، گفت: آقای جهانگیری تنها به موضوع فعالیت اقتصادی دختر وزیر پاسخ دادند که البته آن‌هم پاسخ درستی نبود، چراکه وقتی مقام معظم رهبری تأکید ویژه‌ای بر روی موضوع اقتصاد مقاومتی دارند چه دلیلی دارد که لباس از خارج کشور وارد کنیم.

وی بابیان اینکه سؤال دیگری که در این میان مطرح می‌شود این است که آیا شرایط برای همه دختران فوق‌لیسانس جویای کار برای واردکردن جنس از ایتالیا فراهم است گفت:‌ آقای جهانگیری مبلغ این محموله را 200 میلیون تومان اعلام کردند طوری که انگار این مبلغ، پول ناچیزی است؛ آیا واقعاً در وضعیت کشور ما وقتی عده‌ای نه شغل و نه نان دارند این مبلغ، پول کمی است.

ابراهیمی همچنین درباره اظهارات جهانگیری و روحانی درباره اقوام و مذاهب،‌ تصریح کرد: این‌ها فکر می‌کنند که مثل دوره اول می‌توانند از این روش استفاده کنند و رأی بیاورند. اگر شما می‌گویید که اقوام و مذاهب در کشور جایگاهی ندارند چرا در طول 4 سال دولت خودتان هیچ کار و حرکتی برای آن‌ها انجام ندادید؟

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان درباره برگزاری مناظره میان رئیس دولت گذشته و روحانی، افزود: من معتقد هستم اگر مناظره جدی برگزار شود روحانی هیچ جوابی نخواهد داشت همان‌طور که در روز گذشته نشان داد که حتی در سخن هم نمی‌تواند مخالفانش را قانع کند.

شنبه 16 اردیبهشت 1396  5:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها