0

گوشی‏های جدید ویندوز فون در راه است

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

گوشی‏های جدید ویندوز فون در راه است

گوشی‏های جدید ویندوز فون در راه است

 

دنیای اقتصاد/ چند روز قبل رسانه‏ های خبری مبتنی بر گزارش ۱۰Q مایکروسافت که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) تحویل داده شده بود اشاره کردند و توضیح دادند «زمان مرگ ویندوز فون» فرا رسیده است. در بخشی از این گزارش لیست فعالیت‏های اصلی مایکروسافت آورده شده بود و در بین آنها ویندوز فون هیچ جایی نداشت و این مساله نشان می‏داد سیستم عامل مذکور از اولویت‏های غول نرم‏افزاری جهان خارج شده است.

 

ویندوز فون هم‏اکنون سهم بسیار اندکی از بازار جهانی را در اختیار دارد و برند لومیا که مایکروسافت از سال ۲۰۱۵ به بعد روی آن سرمایه‏گذاری می‏کند نتوانسته است نزد مردم محبوبیت زیادی به‌دست آورد. لازم به ذکر است شرکت‌های همکار از جمله اچ‏پی و آلکاتل نیز سرمایه‏گذاری روی سیستم عامل «ویندوز ۱۰ موبایل» را کنار گذاشته‏اند و عملا در این زمینه هیچ اتفاقی صورت نمی‏گیرد.

 

با این حال «ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت طی مصاحبه‏ای که با مرکز «مارکت‏پلِیس» انجام داده بود اعلام کرد که شرکت او به بازار جهانی سخت‏افزارهای موبایلی برمی‏گردد و بار دیگر گوشی هوشمند تولید می‏کند. او اعلام کرد که در این زمینه قرار است برند جدید معرفی شود که احتمالا همان‌طور که از قبل پیش‏بینی شده بود سری گوشی‏های «سرفیس» به تولید می‏رسد.

 

مدیرعامل مایکروسافت همچنین توضیح داد که شرکت مذکور همچنان در این بازار حضور دارد و در مقابل خود اندروید و آی‏او‏اِس را می‏بیند. البته حق امتیازهای فراوانی از اندروید در اختیار مایکروسافت است که می‏تواند از آنها برای توسعه فعالیت‏های خود استفاده کند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 16 اردیبهشت 1396  11:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها