0

دستگیری عاملان جنایت پارک جنگلی حمیدیه در مشهد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

دستگیری عاملان جنایت پارک جنگلی حمیدیه در مشهد

دادستان شهرستان حمیدیه گفت: عوامل حادثه اسفند ماه پارک جنگلی گمبوعه شهرستان حمیدیه پس از انجام یکسری کارهای فنی و پیچیده قضایی دستگیر شدند.

 

علی بیرانوند روز جمعه در گفت و گو با ایرنا ، چگونگی این حادثه را تشریح کرد و گفت: در تاریخ 10 اسفند ماه سال گذشته یک فقره آتش سوزی خودروی پژو 405 در پارک گمبوعه این شهرستان گزارش شد که بلا فاصله ماموران آتش نشانی و سایر امداد رسانان به این پارک اعزام شدند. 

 

وی گفت: در حین اطفای حریق، ماموران متوجه یک جنازه در صندوق عقب خودرو شدند که مراتب به این دادستانی اعلام شد. دادستان حمیدیه اظهار کرد: هر چند عوامل این حادثه تلاش کرده بودند که ردی از خود بر جای نگذارند ولی با تیزبینی عوامل قضایی و انتظامی در همان ساعات اولیه شناسایی شدند.

 

وی گفت: همسر مقتول به عنوان اولین مظنون بلافاصله دستگیر شد که هر گونه ارتباط با قتل همسرش را انکار کرد اما در ادامه تحقیقات مشخص شد که وی نیز در این قتل نقش داشته است.

 

دادستان حمیدیه گفت: در ادامه، دستورات لازم و تحقیقات پیچیده قضایی انجام و مشخص شد همسر وی به همراه سه نفر اقدام به قتل کرده و برای گم کردن رد جنایت، جنازه مقتول را در صندوق عقب ماشینش قرار داده و با انتقال به پارک گمبوعه اقدام به آتش زدن خودرو کرده اند. 

 

وی ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد که مقتول چندین ساعت قبل از آتش سوزی به قتل رسیده و تنها برای گم کردن رد جنایت به این پارک انتقال داده شده است. 

 

وی اضافه کرد: در ادامه با انجام یکسری اقدامات کارشناسی، سه همدست همسر مقتول شناسایی شدند و تلاش برای دستگیری آنان آغاز شد اما به دلیل تغییر محل اختفای خود، زمان دستگیری آنان به تاخیر افتاد. 

 

وی گفت: افراد شناسایی شده که سعی کردند رد خود را ازنظر پلیس گم کنند موفق نشدند از رصد کارآگاهان خارج شوند و بالاخره سه نفر یاد شده پنج شنبه  گذشته در مشهد غافلگیر و دستگیر شدند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 16 اردیبهشت 1396  10:02 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها