0

ساحلی‌بازان ایران به نیمه نهایی جام‌جهانی راه یافتند

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ساحلی‌بازان ایران به نیمه نهایی جام‌جهانی راه یافتند

در یکی از دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ باهاما ، تیم‌ ملی کشورمان از ساعت ۳ بامداد رو در روی سوییس قرار گرفت و در پایان موفق شد حریف قدرتمند خود را با نتیجه 4-3 شکست دهد و برای اولین بار به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یابد.
 
این دیدار در سه وقت ۱۲ دقیقه‌ای برگزار شد و سفیدپوشان ایران توانستند وقت اول را با تک گل محمد احمدزاده به سود خود خاتمه دهند.
تیم ملی کشورمان در ابتدای وقت دوم باز هم با گلزنی محمد احمد زاده 2-0 از حریف پیش افتاد اما در ادامه وقت دوم سوییس عملکرد بهتری داشت و توانست نتیجه را 3-2 به نفع خود تغییر دهد.
 
به نظر می رسید تیم ملی کشورمان از رسیدن به نیمه نهایی بازمانده است، اما در حالی که کمتر از یک دقیقه به پایان وقت سوم و زمان کل بازی مانده بود، سیدعلی ناظم گل سوم و تساوی‌بخش ایران را به ثمر برساند تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.
 
در وقت اضافه نیز محمدعلی مختاری گل چهارم کشورمان را زد و پیمان حسینی سنگربان ارزشمند کشورمان درخشید تا ملی‌پوشان فوتبال ساحلی بتوانند با نتیجه ۴ بر ۳ سوییس را شکست دهند و حریف تاهیتی در نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ شوند.
 
در دیگر دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی این نتایج به دست آمد:
پارگوئه 4- تاهیتی 6
برزیل 4- پرتغال 3
ایتالیا 5- سنگال 1
 
گفتنی است دیدار مرحله نیمه نهایی ایران مقابل تاهیتی روز شنبه ساعت 23:30 انجام خواهد شد.
جمعه 15 اردیبهشت 1396  9:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها