0

انتقاد آشنا از سخنان افشاگرانه سازنده فیلم روحانی در ۹۲/دهباشی باید مسئولیت توهماتش را بر عهده بگیرد

 
gomnam68
gomnam68
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1395 
تعداد پست ها : 847
محل سکونت : خراسان رضوی

انتقاد آشنا از سخنان افشاگرانه سازنده فیلم روحانی در ۹۲/دهباشی باید مسئولیت توهماتش را بر عهده بگیرد

 

خبرگزاری فارس: انتقاد آشنا از سخنان افشاگرانه سازنده فیلم روحانی در ۹۲/دهباشی باید مسئولیت توهماتش را بر عهده بگیرد

 

به گزارش حوزه انتخابات خبرگزاری فارس، حسام‌الدین آشنا مشاور رسانه‌ای حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری طی مطلبی در صفحه شخصی خود، نسبت به اظهارات اخیر حسین دهباشی سازنده مستند انتخاباتی حسن روحانی در سال 92، انتقاد کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بیانات چند سال گذشته آقای حسین دهباشی در باره نقششان در انتخابات 1392 نسبت اندکی با واقعیت دارد. اگرچه ایشان باید خود مسئولیت توهماتشان را بر عهده بگیرند اما لازم است برای خودشیفتگی و جلب توجه هم حدودی قائل شوند.»

*به گزارش فارس، حسین دهباشی اخیرا گفته بود: « هیچ کس تصور نمی‌کرد آقای روحانی رئیس‌جمهور شود بنابراین کسی اطراف او نبود چون  کسی احتمال نمی‌داد رئیس جمهور شود لذا من رئیس تبلیغات شدم؛ چون کسی طمع در این نداشت که با آقای روحانی عکس یادگاری داشته باشد چون تصور نمی‌کرد اقبالی داشته باشد.»

سازنده فیلم تبلیغاتی روحانی با این بیان که متن‌های سخنرانی حجت‌الاسلام روحانی را در سال 92 می‌نوشته است، اضافه کرده است: 28ــ27 جمله طراحی شده بود که قرار بود آقای روحانی بگوید، مثلاً جمله "هم چرخ سانتریفیوژها باید بچرخد هم چرخ زندگی مردم" را من طراحی کرده بودم و می‌خواستیم به هر صورت که شده آقای روحانی بگوید. همچنین من جمله "من سردار نیستم، وکیلم" را طراحی کرده بودم که آقای روحانی کمی آن را اصلاح کرد و گفت: "من سرهنگ نیستم، حقوقدانم" این جملات برای من بود.

دهباشی همچنین به روز حضور حجت‌الاسلام روحانی در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو اشاره می‌کند و می‌گوید: در این برنامه بنایمان این بود که وقتی مقابل آقای عابدینی (مجری) قرار گرفت، هرچه عابدینی می‌گوید رها کنیم و به تلویزیون حمله کنیم.

وی در ادامه گفته بود:: اگر سال 92 برمی‌گشت فیلمی برای روحانی نمی‌ساختم!

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396  9:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها