0

درخواست رسمی باشگاه استقلال از هواداران

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

درخواست رسمی باشگاه استقلال از هواداران

دبیر هیات مدیره استقلال از هواداران تیمش درخواست کرد که با کمکی کوچک به باشگاه تلاش کنند که مشکلات مالی این باشگاه به صورت ریشه‌ای حل شود.

 درخواست رسمی باشگاه استقلال از هواداران

پندارتوفیقی در این باره به ورزش سه می گوید: باشگاه استقلال اینقدر بزرگ است که باید بتواند مشکلات مالی خود را حل کند اما هواداران تیم به ما حق بدهند ما در حال حاضر موفق نشدیم یک ریال از پولی که روی آن حساب کرده بودیم را به دست بیاوریم و در این شرایط کارمان برای فعالیت در فصل نقل و انتقالات بسیار سخت است.


او ادامه داد: فراموش نکنید که ما تا بدین جای کار یک ریال از حق پخش و تبلیغات محیطی زمین دریافت نکرده ایم و دوست دارم هواداران بدانند که در این شرایط که ما از استانداردهای روز دنیا که برای درآمدزایی محروم هستیم چقدر نقش آنها در این را پررنگ است.


توفیقی در پایان گفت: استقلال هواداران میلیونی ای دارد که آنها می توانند با کمترین کمک به ما کاری کنند تا مشکلات باشگاه به صورت ریشه ای حل شود. سامانه پیامکی #730* سامانه رسمی برای کمک های مستقیم هواداری است. هواداران صاحبان اصلی باشگاه استقلال هستند و اگر هرکدام فقط 10هزار تومان به باشگاه کمک کنند، می توانیم باشگاهی بسازیم که آنها بتوانند به تیمشان افتخار کنند.

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396  4:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها