0

6 قلب قرمز سعد ناطق در واکنش به شایعات

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

6 قلب قرمز سعد ناطق در واکنش به شایعات

ملی پوش عراقی مد نظر باشگاه پرسپولیس در یکی دو روز گذشته با شایعات زیادی پیرامون آینده اش روبرو شد که این بازیکن را وادار به واکنش کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، سعد ناطق مدافع ملی پوش عراقی که از مدت ها قبل مورد توجه برانکو ایوانکوویچ و باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود در روزهای گذشته با شایعاتی پیرامون پیوستن به باشگاه های حاشیه خلیج فارس روبرو شد تا جایی که برخی محافل خبری از عقد قرارداد رسمی او با تیمی از قطر و امارات خبر دادند.


همین شایعات باعث شد تا این بازیکن از طریق شبکه های مجازی و صفحات منتسب به خود تمامی شایعات را تکذیب کند. نکته جالب این که صفحه سعد ناطق در اینستاگرام با درج 6 قلب قرمز باعث شد تا گمانه زنی ها در خصوص پیوستن او به قهرمان ایران بیشتر از گذشته شود. بازیکنی که در زمستان فاصله چندانی با سرخپوش شدن نداشت و حالا در صدر فهرست خریدهای برانکو قرار دارد.

 

 6 قلب قرمز سعد ناطق در واکنش به شایعات


در همین حال رسانه های قطری از پیشنهاد وسوسه کننده باشگاه تازه صعود کره به لیگ ستارگان قطر در راه جذب این مدافع عراقی خبر دادند. روزنامه الرایه با بیان این که المرخیه سرمایه گذاری زیادی برای تقویت تیم در تابستان خواهد داشت از سعد ناطق عراقی به عنوان یکی از بازیکنانی نام برد که می تواند با قراردادی نجومی پیراهن المرخیه را در فصل آینده لیگ ستارگان قطر برتن کند.

 

 6 قلب قرمز سعد ناطق در واکنش به شایعات

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396  4:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها