0

ستاد مردمی جنبش 96 درصدی حامیان قالیباف اعلام موجودیت کرد

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ستاد مردمی جنبش 96 درصدی حامیان قالیباف اعلام موجودیت کرد

ستاد مردمی جنبش 96 درصدی حامیان محمدباقر قالیباف با صدور اطلاعیه ای اعلام موجودیت کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

دولت یازدهم طی قریب به 4سال گذشته به جای غنیمت شمردن فرصت گرانقدر خدمتگزاری، بخش عمده ای از همت و ظرفیت خود را برای تولید و انتصاب انواع سیاه نمایی های وضع کلی مملکت صرف کرد.

در حالی که مهمترین پیام انقلاب اسلامی ایران این بود که زیر سلطه  مفسدین رانت خوار و اشرافیت زورگو نخواهیم رفت؛ چه شده است که بعد از 37 سال از پیروزی انقلاب دوباره این 4 درصد بر ارکان اجرایی مملکت حکمرانی می کنند که نه تنها به مردم پاسخگو نیستند، بلکه با بی تدبیری هیچ گونه خدمتی به مردم انجام نداده و حقوق ملت ایران از جمله پرداخت یارانه که حق طبیعی مردم شریف ایران است را برای خود عذاب می دانند.

این رفتار ناشایست و ضداخلاق در میان افکار عمومی به عنوان مهمترین سند ناتوانی دولت 4درصدی ها بوده و در مقاطعی گوناگون اعتراض شدید مردم را نیز درپی داشته است.

بر همگان روشن است که کارخانه دروغ پردازی ها و اتهام زنی های دولت یازدهم، همه تولیدات منفورش را طی قریب به 4 سال گذشته راهی بازار افکار عمومی کرده و نتیجه آن بر همگان اظهر من الشمس است.

حال 96 درصد مردم خون شان از این تبعیض به جوش آمده است و در 29اردیبهشت یک صدا دولت مردم را فریاد خواهند زد و خادم ملت جناب آقای محمد باقر قالیباف با صداقت و روحیه ای جهادی جواب این خواست عمومی را با برچیدن این 4 درصد از سفره انقلاب اسلامی جواب خواهد داد.

و من الله توفیق

ستاد مردمی جنبش 96درصدی حامیان دکتر محمدباقر قالیباف

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396  2:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها