0

3 بار قصاص در انتظار عاملان قتل خانواده رودباری

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

3 بار قصاص در انتظار عاملان قتل خانواده رودباری

عاملان قتل فاطمه کودک خردسال  رودباری و والدینش به سه بار قصاص محکوم شدند .
 
 
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رودبار جنوب، روزگذشته  از صدور حکم قصاص برای عاملان قتل فاطمه کودک خردسال رودباری و اعضای خانواده اش خبر داد.
 
متهمان  14 خرداد سال 94ساعت 23:30 ، خودروی این خانواده را در بولوار اصلی شهرستان رودبار به رگبار بستند. که در این حادثه3 تن از اعضای  یک خانواده به قتل می رسند و دونفر دیگر نیز به شدت زخمی می شوند. پس از اعلام گزارش این حادثه،رسیدگی به این پرونده در دستور کار سیستم قضایی وپلیس  قرار گرفت وطی  اقدامات اطلاعاتی، عاملان قتل دستگیر شدند و رسیدگی به این پرونده آغاز شد.
 
به گزارش خبرنگار خراسان، قاضی سهراب سالاری با بیان این که علت وانگیزه اصلی این حادثه دلخراش مسائل خانوادگی و اختلافات طایفه ای بوده است،  افزود : متهمان ردیف اول ودوم به سه بار قصاص در ملاء عام محکوم شدند که بر این اساس طبق حکم صادره از سوی دادگاه کیفری یک شهرستان جیرفت ،متهم ردیف اول(الف-م)به اتهام مشارکت در سه فقره قتل عمدی،مشارکت در تیراندازی منجر به جرح عمدی دو نفر از اعضای خانواده فلاحی، مشارکت در آدم ربایی همراه با آزار و اذیت ،حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز جنگی و اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق تیراندازی به سه بار قصاص در ملاء عام و در مجموع 39سال و هشت ماه حبس و 74ضربه شلاق محکوم شده است .
 
این مقام قضایی  افزود : متهم ردیف دوم به هویت الف-م  نیز به  اتهام مشارکت در سه فقره قتل عمدی، مشارکت در تیراندازی منجر به جرح عمدی دو نفر از اعضای خانواده فلاحی ،مشارکت در آدم ربایی همراه با آزار و اذیت و حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز جنگی در مجموع به سه بار قصاص در ملاء عام و 16سال حبس از سوی دادگاه کیفری یک شهرستان جیرفت محکوم شده است.
 
وی در پایان با اعلام این که 6متهم دیگر پرونده به مجازات حبس محکوم شده اند، خاطرنشان کرد:   رای صادره قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و درصورت قطعیت به مرحله اجرا در خواهد آمد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396  12:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها