0

دستگیری مأمور قلابی در شرق تهران

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 80625
محل سکونت : تهران

دستگیری مأمور قلابی در شرق تهران

خبرگزاری تسنیم: مأموران پلیس موفق شدند فردی را که با به تن کردن لباس فرم یکی از سازمان‌های نظامی، اقدام به اخاذی و سرقت از شهروندان شرق تهران می‌کرد، دستگیر کنند.

 


سرهنگ محمدقربان منصوری  با اشاره به دستگیری مامور تقلبی در شرق تهران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال گزارش‌های مردمی و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی در نیمه‌های شب با به تن کردن لباس فرم یکی از سازمان‌های نظامی و به دست گرفتن بی سیم تقلبی، اقدام به سرقت لوازم و قطعات خودرو و اخاذی از شهروندان کرده و لوازم مسروقه را در مخفیگاه خود، حوالی خیابان هنگام پنهان می‌کند.

وی ادامه داد: پس از اعلام این گزارش‌ها، تیمی از مأمورین کلانتری به محل اعزام شد و صحت این گزارش‌ها و وجود اموال مسروقه با تحقیقات تکمیلی محرز شد.

رییس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس گفت: پس از انجام تحقیقات تکمیلی، نتیجه بررسی‌های صورت گرفته در اختیار مقام قضایی گذاشته شد و حسب دستور، مبنی بر دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهم، تیمی از عوامل کلانتری  بلافاصله به آن محل اعزام شد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس در یک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه متهم شدند ولی متهم با دیدن مأموران انتظامی، متواری و مأموران موفق شدند او را  بعد از تعقیب و گریز دستگیر کنند.

منصوری اضافه کرد: همکاران ما پس از دستگیری این متهم موفق شدند علاوه بر کشف لوازم مسروقه خودرو، تعدادی گوشی تلفن همراه سرقتی نیز از مخفیگاه وی کشف و ضبط کنند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  10:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها