0

ادعای مضحک نتانیاهو: ایران برای روسیه هم یک تهدید است! / حاضر نیستیم داعش را در سوریه با ایران عوض ک

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ادعای مضحک نتانیاهو: ایران برای روسیه هم یک تهدید است! / حاضر نیستیم داعش را در سوریه با ایران عوض ک

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، سه‌شنبه شب در مصاحبه با کانال 9 تلویزیون این رژیم مدعی شد «گسترش» نفوذ ایران در منطقه خاورمیانه، تهدیدی برای روسیه است و وی تلاش می‌کند مسکو را متقاعد به صرفنظر از همکاری با تهران کند.
 
وی در ادامه اظهارات پوچ خود مدعی شد: «ما به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، اعلام می‌کنیم ایران فقط تهدیدی برای ما نیست، بلکه برای شما نیز تهدید است.»
 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود روسیه برای همکاری با ایران دلایل زیادی دارد، اما تقویت مواضع تهران در سوریه برای اسرائیل غیرقابل قبول است.
 
وی تصریح کرد: «ما نگران محور روسیه-ایران هستیم. البته روسیه برای رفتار خود توضیحات زیادی دارد. روسیه می‌خواهد از پیروزی داعش جلوگیری کند و آن را شکست دهد؛ اما این بدین معنی نیست که ما آماده‌ایم داعش را با ایران عوض کنیم تا حزب‌الله یا نیروهای شیعه از خاک سوریه برای حمله به ما استفاده کنند.»
 
ادعاهای بی‌پایه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و سران کشورهای غربی در حالی مطرح می‌شود که ایران و روسیه هر دو به دعوت رسمی دولت سوریه و به منظور مبارزه با تروریسم وارد این کشور شده اند. این دو کشور همچنین در حال حاضر از میانجی‌گران مذاکرات آستانه -پایتخت قزاقستان- برای کمک به حل بحران سوریه‌اند.
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  9:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها