0

رونالدو در آستانه پیشی گرفتن از مسی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

رونالدو در آستانه پیشی گرفتن از مسی

چند هفته پیش، خوشبین ترین هوادار فوتبال هم تصور نمی کرد کریستیانو رونالدو بتواند تعداد گل هایش در لیگ قهرمان را به 10 برساند.

 

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه داور سوت پایان دیدار برگشت رئال و ناپولی را به صدا در آورد، کریستیانو رونالدو در جدول گلزنان لیگ قهرمانان 2 گله بود و لیونل مسی 11 گله اما تنها سه بازی بعد، همه چیز تغییر کرد.

در یک چهارم نهایی مسی نتوانست در دو بازی رفت و برگشت مقابل یوونتوس گلی به ثمر برساند اما رونالدو دو گل در بازی رفت و سه گل هم در بازی برگشت به بایرن زد تا 7 گله شده و فاصله اش با مسی را به 4 کاهش دهد.

 

 

 رونالدو در آستانه پیشی گرفتن از مسی

 

 

مسی با بارسا از دور رقابت ها حذف شد تا رونالدو بهترین بخت برای نزدیک شدن به رقیب همیشگی اش را به دست بیاورد ولی حریف رئال در نیمه نهایی، تیمی دفاعی و سختکوش به نام اتلتیکو بود.

روخی بلانکوس ها تیمی بودند که به نظر نمی رسید رونالدو بتواند مقابل آنها جشنواره ای از گل به پا کند اما در عمل این اتفاق افتاد و شب گذشته فوق ستاره پرتغالی توانست مقابل اتلتیکو هت تریکی به یادماندنی به ثبت برساند و تعداد گل هایش را به 10 افزایش دهد.

رونالدو حالا تنها یک گل با مسی اختلاف دارد و حداکثر دو بازی دیگر که می تواند از او پیشی بگیرد.

 

 

 رونالدو در آستانه پیشی گرفتن از مسی

 

 

رونالدو با سه گل شب گذشته، به اولین بازیکنی تبدیل شد که در 6 دوره متوالی موفق شده 10 یا بیشتر از 10 گل در لیگ قهرمانان به ثمر برساند. در 6 دوره گذشته او به ترتیب 10، 12، 17، 10، 16 و 10 گل به ثمر رسانده است.

رونالدو با زدن 2 گل دیگر، با کسب 6 آقای گلی از مسی که 5 بار این عنوان را کسب کرده پیشی خواهد گرفت. گرد مولر از بایرن 4 بار، فان نیستلروی از یونایتد، دی استفانو از رئال، اوزه بیو از بنفیکا و پاپن از مارسی و میلان نیز سه بار این عنوان را کسب کرده اند.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  6:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها