0

دو پرسپولیسی خروجی‌های قطعی استقلال

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

دو پرسپولیسی خروجی‌های قطعی استقلال

با فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات جدایی دو بازیکن استقلال که در هنگام پیوستن به این تیم، سرنوشت تقریبا مشابهی داشتند قطعی به نظر می رسد.

 دو پرسپولیسی خروجی‌های قطعی استقلال

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین کنعانی زادگان بازیکنی بود که بعد از پشت سرگذاشتن دوران سربازی اش به دلیل قراردادی که با باشگاه پرسپولیس داشت باید به این تیم برمی گشت، او در طول حضورش در ملوان بارها از علاقه اش به پرسپولیس صحبت می کرد اما به یکباره با پیشنهاد مالی سنگین استقلالی ها روبرو شد و تصمیم گرفت برای فصل جدید پیراهن آبی این تیم را برتن کند.


نکته جالب این است که کنعانی زادگان با ارائه مدرکی توانست ثابت کند که قراردادی با پرسپولیس ندارد و بدون مشکل قراردادی 2 ساله با استقلالی ها امضا کرد. محمد حسین کنعانی زادگان که در همان ابتدای حضورش در استقلال هم مصدوم بود، در بازی با استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر رباط صلیبی پاره کرد و فصل را از دست داد تا روزهای تلخ او خیلی زود از راه برسند. کنعانی زادگان مدتی است که مصدومیت خود را پشت سرگذاشته است اما گفته منصوریان با توجه به بازیکنان آماده ای که در اختیار دارد، دیگر تمایلی به حضور او ندارد تا این بازیکن یکی از بدترین تصمیم های فوتبالی اش را در اوج جوانی بگیرد.


اما بازیکن بعدی فرشید باقری است، بازیکنی که در نقل و انتقالات تابستانی با نظر مثبت برانکو تا آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت اما او هم با پیشنهاد مالی بالای آبی ها روبرو شد و با توجه به این که استقلال روزبه چشمی را از دست داده بود به استقلال آمد تا هم بیشتر بازی کند و هم پول بیشتری نصیبش شود.


باقری فصل را با حضور در ترکیب استقلال شروع کرد اما نمایش نه چندان مطمئن او و البته تصمیم منصوریان برای بازی با تک هافبک دفاعی در بیشتر بازی های نیم فصل اول باعث شد روزهای تلخ این بازیکن شروع شود تا جایی که او در نقل و انتقالات زمستانی رسما اعلام کرد که می خواهد از استقلال جدا شود اما این موضوع با مخالفت منصوریان روبرو شد.


شاید این از بدشناسی باقری باشد که در نیم فصل دوم که منصوریان تصمیم گرفت با 2 هافبک دفاعی تیمش را به زمین بفرستد، امید نورافکن به عنوان یک پدیده نام خود را معرفی کرد تا او هرگز رنگ حضور در ترکیب اصلی را نبیند.
آنچه مسلم است دو بازیکنی که در نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته تا آستانه پیوستن به پرسپولیس پیش رفته بودند، در این فصل هرگز روزهای خوبی را تجربه نکردند تا جایی که گفته می شود جدایی آنها با آغاز فصل نقل و انتقالات از استقلال قطعی است.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  4:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها