0

نیمکت‌نشینی فنی علیرضا بیرانوند برابر سیاه‌جامگان

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

نیمکت‌نشینی فنی علیرضا بیرانوند برابر سیاه‌جامگان

دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان نیز دیگر بازیکنی است که احتمال نیمکت‌نشینی او برای بالا بردن توان بدنی‌اش در دیدار برابر الوحده وجود دارد. 

 نیمکت‌نشینی فنی علیرضا بیرانوند برابر سیاه‌جامگان

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس فردا در دیداری که برای این تیم از کمترین اهمیت برخوردار است به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت. برانکو ایوانکوویچ قصد دارد در این دیدار به چند بازیکن تاثیرگذار تیمش استراحت بدهد تا بتواند از توان بدنی و فنی آنها برای جدال سرنوشت ساز برابر الوحده امارات سود ببرد. گفته می‌شود علیرضا بیرانوند یکی از بازیکنانی است که برانکو ایوانکوویچ قصد دارد او را در جدال برابر سیاه جامگان در کنار خود بنشاند و به بوژیدار فرصت بازی بدهد تا این دروازه بان کروات نیز در اختتامیه لیگ فرصت 90 دقیقه حضور در ترکیب سرخپوشان را داشته باشد.


با این حال نیمکت نشینی احتمالی علیرضا بیرانوند برابر سیاه جامگان مسلما تنبیهی و به دلیل عملکرد او برابر ذوب آهن نخواهد بود و سرمربی این تیم قصد دارد به او فرصت استراحت و تمرکز بالا برای حضور برابر الوحده و ادامه روند گل نخوردنش در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا را بدهد.


دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در تمرین روز گذشته نیز با توجه به آسیب دیدگی سطحی که داشت فشار کمتری به خود وارد کرد تا آمادگی خود را برابر الوحده حفظ کند.

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  4:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها