0

یاوه گویی فرمانده آمریکایی: به اسرائیل برای مقابله با ایران کمک می‌کنیم

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

یاوه گویی فرمانده آمریکایی: به اسرائیل برای مقابله با ایران کمک می‌کنیم

ژنرال «ریموند توماس»، رئیس ستاد فرماندهی عملیات ویژه آمریکا، روز سه ‌شنبه در نشستی در جمع قانونگذاران آمریکایی، ادعاهای اثبات‌ نشده علیه ایران را تکرار کرد و گفت: واشنگتن به رژیم صهیونیستی و متحدانش در منطقه برای مقابله با ایران کمک خواهد کرد.

توماس که در جلسه استماع کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان آمریکا حضور داشت با متهم کردن بدون مدرک ایران به تشکیل شبکه‌ای از شریکان تروریستی، نیمه دولتی و غیردولتی مدعی شد تهران اقدام به انجام عملیات‌ها و فعالیت‌هایی می‌کند که منافع امنیتی آمریکا را تهدید می‌کند.

فرمانده ارشد آمریکایی در ادامه همچنین مدعی شد ایران برای توسعه دامنه نفوذ خود و افزایش میزان دسترسی به مناطق کلیدی به نیروهای شبه ‌نظامی و مجموعه‌ای از سازمان‌های شریکش متکی است.

توماس تصریح کرد نیروهای عملیات ویژه آمریکا برای مقابله با این دسته از اقدامات ایران، از تلاش‌های ستاد فرماندهی مرکزی ارتش این کشور برای تقویت توان بازدارندگی آمریکا، فعالیت‌های ارتباطی و تقویت توانمندی‌های کشورهای شریک، حمایت می ‌کند.

این فرمانده آمریکایی تصریح کرد فعالیت‌های نیروهای عملیات ویژه برحمایتاز تلاش‌های ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا برایتقویت توان بازدارندگی، مبارزه‌های هدفمند با پیام‌رسانی و تقویت توان کشورهای شریک، استوار است.

وی در ادامه اظهارات بی اساس خود افزود: اولویت ما کماکان این است که همزمان با تلاش ایران برای گسترش نفوذش در منطقه، درباره این شبکه ایران روشنگری کنیم تا به درک توانمندی‌های این کشور نائل آییم.

فرمانده آمریکایی در پایان خاطرنشان کرد ما همچنین با رساندن کمک‌های امنیتی به اسرائیل و متحدانمان در خلیج فارس، از آنها حمایت کرده و به آنها ضمانت می‌دهیم و برای مقابله با تهدیدهای ایران، به آنها کمک می‌کنیم

چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396  8:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها