0

نامه معصومه آباد به قالیباف

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 27794
محل سکونت : اصفهان

نامه معصومه آباد به قالیباف

 
 
 

به  گزارش فرهنگ نیوز؛ معصومه آباد رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران نامه‌‎ای به محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نوشت.

متن نامه عضو شورای شهر تهران به این شرح است:

 

جناب آقای دکتر قالیباف داوطلب محترم ریاست جمهوری

مناظره اخیر شما و دیگر داوطلبان را دیدیم. در بین مناظره تماس های پی در پی تلفنی یادگاران و یاران روزهای سخت جنگ و خون که آن روزها جوانان بیست ساله ای بیش نبودند اجازه نداد شاهد پایان مناظره باشیم. آنها گله مند بودند از اینکه شرم آور نیست این سیاست مداران منتظر بر کرسی ریاست، فراموش کرده اند که جنگ چگونه همه جوانان را به جبهه کشاند و با خون دل خوردن ها لباس خاکی سرهنگ پوشاند و امروز که این سرهنگ ها به شهر بازگشته اند و به جای عافیت طلبی، با همت تمام، همه توان خود را به اصلاح امور کشور بسته اند، تو را حقیرانه با لقب سرهنگ خطاب می کنند تا با این عتاب تو را مهجور سازند.

اگرچه در هر جایی که مدیریت کرده ای رویکردهای فرهنگی، اجتماعی شما بر سرهنگ بودنت غالب بوده است. مگر این داوطلبان نمی دانند که در دوران دفاع مقدس آنان که یک جو غیرت داشتند لباس خاکی سرهنگ به تن کردند تا با دشمن بجنگند و امروز لباس سبز آبادانی به تن کرده اند.

چند سالی است با همین لغت و ادبیات رندانه که در شان دولتمردان نیست عملیات روانی و  هیجانی ایجاد کرده و به دنبال حذف رقیب هستند. هر چند که تاریخ مصرف این روش های غیر اخلاقی گذشته است و یکبار بهره لازم را از این لفاظی ها برده اند که این از سلوک رندان است. باید بدانند این روش نه توهین به شما بلکه به تمام دوستان و یاران شهید و زنده شماست.

جا دارد در همان رسانه ملی از همه سرهنگ های سرزمینمان عذرخواهی کنند و بدانند که هر کس به کرسی ریاست جمهوری می رسد صاحب شغلی است یا مهندس یا شیخ یا حقوقدان و یا سرهنگ است.

سرهنگ وطن بودن و عافیت طلب نبودن و داوطلب رئیس جمهور شدن عیب نیست و مایه فخر و مباهات است. برایتان آرزوی سعادت و پیروزی داریم.

معصومه آباد

 

 
منبع: فارس

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  5:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها