0

لیست نقل و انتقالات استقلال/ یک خرید و یک خروج قطعی شد

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

لیست نقل و انتقالات استقلال/ یک خرید و یک خروج قطعی شد

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال در نظر دارد برای فصل آتی تیمی قدرتمند را راهی مسابقات لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا کند و با توجه به این مسئله وی طی نامه ای از مدیران استقلال خواست تا تمدید قرارداد های بازیکنان فعلی در اسرع وقت انجام شود.

 
در این میان نیز شنیده می شود این مربی برای فصل جدید نیاز به حضور چند بازیکن دارد که قطعی ترین آنها چشمی است و همچنین در این میان خروجی هایی شنیده می شود که پیرو آن احتمال دارد بازیکنانی برای فصل آتی در استقلال حضور نداشته باشند که قطعی ترین آنها نیز کنعانی زادگان است.
 
 
کار نشود///لیست نقل و انتقالات منصوریان؛1 خرید و 1 خروج قطعی شد
 
درباره خروجی ها می توان گفت، بازیکنانی در لیست حضور دارند و  شنیده می‌شود در فهرست مازاد منصوریان هرایر مگویان، لئوناردو پادوانی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، فرشید باقری، وریا غفوری و جابر انصاری هستند که به این جمع باید جدایی احتمالی کاوه رضایی را نیز اضافه کرد.
 
 اما در فهرست خریدهای استقلال هم که هنوز به صورت رسمی تأیید نشده نام‌های جالبی دیده می‌شود از جمله مدافع چپ، مدافع راست، مدافع میانی، هافبک، و یک مهاجم گلزن.
 
از جمع نام‌هایی که مطرح شده تاکنون منصوریان تنها از حضور پژمان منتظری در جمع شاگردانش اطمینان دارد، مدافعی که از مدت‌ها قبل تصمیمش را برای بازگشت به استقلال و ایران گرفته است.
 
 
کار نشود///لیست نقل و انتقالات منصوریان؛1 خرید و 1 خروج قطعی شد
 
دیگر گزینه‌های نزدیک به باشگاه استقلال هم دانیال ماهینی از استقلال خوزستان، مهرداد قنبری و تبریزی از ذوب‌آهن و دو مهره جوان و آینده‌دار از تیم‌های دسته اولی هستند که مذاکرات به صورت مخفیانه با آن ها آغاز شده تا مراحل اضافه شدن این بازیکنان به تیم طی شود.
 
شهباززاده ،زهیوی و دیگر بازیکنانی در لیست منصوریان قرار دارند که باید منتظر ماند تا دید کدام یک از آنها به استقلال خواهند آمد.
سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها