0

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

 
mty1378
mty1378
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1394 
تعداد پست ها : 7350
محل سکونت : اصفهان

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

شرکت سازنده ی تلگرام در آخرین نسخه بروز رسانی خود قابلیت جذاب و جالبی به این نرم افزار بسیار محبوب اضافه کرد که به واسطه آن از این پس شما می توانید که در محیط تلگرام بازی کنید. این بازی ها هم بصورت انفرادی و هم بصورت گروهی قابلیت اجرا دارد. 

برنامه نویسان از این پس می توانند با استفاده از پلت فرم های جدید بازی در تلگرام، به تولید و توسعه بازی های تلگرامی بپردازند . از این پس روز به روز به تعداد این بازی ها اضافه می شود.

برای اینکار:

در ابتدا از بروز بودن نسخه تلگرام خود مطمعن شوید و توجه داشته باشید که این قابلیت از نسخه 3.13 به بالا توانایی اجرا دارد و همچنین اگر می خواهید که با دوستانتان بازی کنید نسخه تلگرام آن ها نیز باید بروز رسانی شده باشد.

برای دسترسی به بازی ها شما می توانید که از دو رباط به نام های Gamee و Gamebot استفاده کنید. برای دسترسی به این بازی‌ها، در محیط چت با خودتان یا دوستان‌تان و یا در یک گروه، ابتدا عبارت gamee@ را تایپ نمایید.

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

حال یک فاصله تایپ کنید تا لیست بازی های موجود در اختیارتان قرار گیرد. اکنون بازی مورد نظر را انتخاب نمایید تا بازی ارسال شود. با انتخاب دکمه‌ی Play نیز می‌توانید بازی را اجرا کنید. دوست یا دوستان شما نیز با انتخاب دکمه‌ی Play می‌توانند بازی کنند.

با انتخاب Explore Games نیز می‌توانید با ورود به صفحه‌ی ربات، گزینه‌های متعدد بازی کردن را انتخاب کنید.

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

 

با ثبت هر رکورد، رکورد شما ثبت شده و در محیط چت نیز ارسال می‌شود. همچنین مشخص خواهد شد هر یک از دوستان شما چه رکوردی ثبت کرده‌اند و این موضوع یک چالش جذاب را به وجود خواهد آورد.

چگونه در تلگرام بازی کنیم؟

 باسپاس از توجه شما.

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  4:14 PM
تشکرات از این پست
siryahya ehsan007060
دسترسی سریع به انجمن ها