0

عکس جالب و دیدنی از محیط و فضای کار گوگل

 
mty1378
mty1378
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1394 
تعداد پست ها : 7350
محل سکونت : اصفهان

عکس جالب و دیدنی از محیط و فضای کار گوگل

فیلم و عکس جالب و دیدنی از محیط و فضای کار گوگل

فیلم و عکس جالب و دیدنی از  محیط  و فضای کار گوگل

گوگل(Google) یکی از موفق ترین شرکت های تجاری دنیا است و آرزوی هر فردی که در حوزه  IT کار می کند این است که روزی بتواند در گوگل مشغول به کار شود. امروز می خواهیم در مورد محیط داخلی شرکت گوگل و نحوه ی کار کارمندان آن (Googler) اشاره کنیم. در فیلم قسمت پایین به برخی نکات در مورد محیط کاری گوگل(google workplace) اشاره خوهد شد.

لورا روکلین، مشاور ملک و محل کار، توضیح می دهد که: "ما دائما به دنبال برنامه هایی هستیم که کارمندان گوگل روز به روز خوشحال تر و خلاق تر شوند."

در 40 سال گذشته گوگل از دو کارمند به 32000  کارمند رسیده است. برای افزایش راندمان کاری این افراد، گوگل افرادی مانند جسیکا ویزدوم را استخدام می کند که در حوزه نیروی انسانی و نو آوری تخصص دارند. جسیکا معتقد است: ما قصد داریم کارمندان را خوشحال کنیم، آن ها را در سلامت نگه داریم و البته در نهایت هدف  نهایی ما این است که آن ها بهتر بتوانند با کارشان درگیر شوند و تحقیقات نشان داده که زمانی که افراد شاد هستند، از نظر کاری راندمان بیشتری دارند.

برای مثال یکی از کار های جالبی که گوگل در حوزه ی تغذیه کارمندان خود انجام داده این است که، این شرکت تنها عده ای را استخدام نکرده تا برای کارمندان غذا بپزند، بلکه روی نتیجه ی غذاهایی که کارکنان می خورند آزمایش می کنند، آن ها را تحلیل می کنند تا به یک منوی غذایی سالم و کارآمد دست پیدا کنند.

فیلم و عکس جالب و دیدنی از  محیط  و فضای کار گوگل

کریس  کلمن، طراح جهانی گوگل، معتقد است که ما دیتاهای (Data) مختلف را برای طراحی شرکت، گرد آوری می کنیم و حتی از پرونده های روانشناسی کارکنان نیز کمک می گیریم!

فیلم و عکس جالب و دیدنی از  محیط  و فضای کار گوگل

بله! بسیار جالب است، گوگل برای طراحی شرکت، از تست های شخصیتی کارکنان کمک می گیرد.

 

 

وقتي مي گوييم علي غريب بود لعنت ميکنيم مردمان آن زمان را 
وقتي مي گوييم حسين غريب بود لعنت ميکنيم مردمان آن زمان را
 خدا نکند روزي بگويند مهدي غريب بود که آينده گان لعنتمان کنند

 

!جنـگ نـرم , تـفـنـگ نميخواهد چـادر ميخواهد


 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  12:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها