0

فیلم آموزشی ساخت اکانت و حساب تلگرام بدون شماره تلفن

 
mty1378
mty1378
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1394 
تعداد پست ها : 7350
محل سکونت : اصفهان

فیلم آموزشی ساخت اکانت و حساب تلگرام بدون شماره تلفن

فیلم آموزشی ساخت اکانت و حساب تلگرام بدون شماره تلفن

فیلم آموزشی ساخت اکانت و حساب تلگرام بدون شماره تلفن

بسیاری از افراد ترجیح می دهند بدون اینکه شماره خود را برای ویری فای (Verify) کردن به تلگرام بدهند، یک اکانت بسازند. اما چگونه؟ آیا این کار ممکن است؟ امروز می خواهیم در مورد این ترفند صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

نرم افزارههای زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند بدون اینکه از شماره خود استفاده کنید، یک اکانت بسازید. نرم افزار هایی مانند Voxox، Talk2 و غیره از جمله برنامه ها و اپلیکیشن هایی هستند که به شما یک شماره مجازی یا فیک (Fake) می دهند و با استفاده از آن می توانید یک اکانت تلگرام بسازید.

ابتدا یکی از اپلیکیشن های کمکی را نصب کنید. در اینچا برای نمونه اپلیکیشن Talk2 را نصب می کنیم. زمانی که این اپلیکیشن را باز می کنید، در قسمت بالا یک شماره یک شما می دهد که می توانید آن را ببینید (در فیلم آموزشی، مشاهده کنید). با استفاده از لینک زیر می توانید این اپلیکیشن را دانلود و سپس نصب کنید:

تلگرام را دانلود و نصب کنید. زمانی که تلگرام را دانلود کردید، در هنگام نصب تلگرام از شما یک شماره می خواهد که پیامک ویری فای (Verify) شدن را به آن ارسال کند. به جای شماره خود، از شماره ای که اپلیکیشن Talk2 به شما داده است، استفاده کنید.  سپس سایر مراحل نصب را انجام دهید.

با استفاده از این روش می توانید بدون اینکه شماره خود را به تلگرام بدهید، یک اکانت بسازید. در فیلم آموزشی زیر نح.ه ی ساختن اکانت تلگرام بدون شماره را برای شما به نمایش گذاشته ایم.

 

وقتي مي گوييم علي غريب بود لعنت ميکنيم مردمان آن زمان را 
وقتي مي گوييم حسين غريب بود لعنت ميکنيم مردمان آن زمان را
 خدا نکند روزي بگويند مهدي غريب بود که آينده گان لعنتمان کنند

 

!جنـگ نـرم , تـفـنـگ نميخواهد چـادر ميخواهد


 

سه شنبه 12 اردیبهشت 1396  11:59 AM
تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها